Желаещи за аквагимнастика?

  • 569
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 565
Момичета, има ли желаещи за аквагимнастика за бременни? Провежда се в хотел Грийнвил.Аз ходя там на плуване, предлагат и аквагимнастика за бременни , но няма група в момента.Ако има сериозни желаещи бихме могли да се съберем една групичка.

# 1
  • В офиса
  • Мнения: 4 007
Съм!

# 2
  • Мнения: 3 034
А къде се намира този хотел?
И каква ще е цената?
Иначе съм ЗА. Peace

# 3
  • Мнения: 958
И мен ме интересува къде е хотела и аз бх пробвала
ходих на нещо такова на св константин и елена и не беше зле
за раздвижване е супер

# 4
  • В офиса
  • Мнения: 4 007
Зад новия спортен център Малееви (бул. Н. Вапцаров, до София Ленд)

# 5
  • София
  • Мнения: 3 054
Аз ходих там на аквааеробика, ама не за бременни - супер е! Не знам дали има разлика в аеробиката за бременни, но не мисля, че упражненията са много натоварващи, само трябва да се изхвърлят тези за коремни мускули и всчко друго става, т6ака, че ако ви трябват хора за групата - приемате ли и НЕбременни?  Mr. Green
Цената е 7лв, карта за 10 посещения струва 63лв, съблекалните са много хубави - абе всичко е супер, много ми хареса.
Часовете, които ми казаха на мен са всеки ден от 11ч., пон, ср, пет от 19, вт, чет от 18 и неделя от 16.30.
Аз ходих в неделя и бяхме 3 момичета, НО това към което имам забележка е, че имаше плуващи си в басейна, а той не е много голям  Naughty и аз посритах едни чичковци няколко пъти - не е причтно да има странични лица в басейна по време на часовете  Crossing Arms

# 6
  • София
  • Мнения: 372
http://www.roditeli.info/parents/aqua/аз на мерих този сайт,ако ви е от полза?Все още се чудя дали като има свободни плувци ,ще се чувствам адекватно?

Общи условия

Активация на акаунт