Носите ли фамилиите на съпрузите си?

  • 12 824
  • 337
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 937
Или сте като мен - с тире?  Simple Smile

От какво беше продиктувано решението ви?

# 1
  • Мнения: 2 019
да,исках да нося неговата фамилия за6тото го оби4ам Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 2 723
Има няколко такива теми
С тире съм, защото харесвам много бащината си фамилия, а и из средите в които се подвизавам ме знаят с нея bowuu

# 3
  • София
  • Мнения: 2 181
Да,нося я Laughing
И моята и неговата са едни изчанчени и с тире щеше да стане манджа с грозде Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 790
Нося фамилията му. Приех я, защото така и така се представям с бащиното си име, а пък фамилното никой не го знае. Освен това, той много се зарадва, като му казах, че смятам да приема фамилията му.

# 5
  • Мнения: 1 937
Съжалявам, че съм дублирала...

Мерси на отговорилите!

Може заключ (и глът!)  Grinning

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 22:15 от Vili.P

# 6
  • Мнения: 811
И аз нося фамилията на съпруга си  Flutter

# 7
  • Мнения: 356
    Да, нося я. Grinning

# 8
  • Мнения: 51
Аз нося фамилията на съпруга си, защото е много рядко срещана, а и много го обичам!

# 9
# 10
  • Мнения: 549
нося я и исках да я нося.

# 11
  • Мнения: 510
Моите са с тире - харесвам си фамилното име, а и двете имена са кратки и звучат добре. Пък и на толкова много места съм с това име, че ако трябваше да го сменям не ми се мисли.  ooooh!

# 12
  • Мнения: 1 182
И аз съм с тире.Обаче ми става мноого дълго името.Всички имена са ми дълги,но си ми харесва така. Heart Eyes

# 13
# 14
  • Мнения: 1 101
Аз също съм с тиренце. Нищо лично, просто там където работя и не само там ме познават със старата фамилия. Освен това фамилията на мъжа ми е малко сложна за произнасяне и много пъти ми се налага да я повтарям, даже да потретвам. Та затова си запазих старата фамилия, просто за мое улеснение  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт