Къде да занеса дрехите,които не нося?

  • 764
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
 Здравейте,знаете ли къде мога да занеса дрехи,които не нося?Днес ходих до св.Мина,но там нещо не са заинтересовани.Имали около София дом за деца-сираци или умствено изостанали,където се нуждаят от дрехи и обувки?

# 1
  • Мнения: 534
 Пробвай да ги занесеш в друга църква или в БЧК,ако ли не остави ги в плик до кофата за боклук-ще ги вземе някой който има нужда от тях.Поздравления за доброто желание. Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 1 098
Звъняла съм по таки5ва домове, но и техния интерес не е особено голям. Изберат какво да им дадеш.
Ако държиш мога да ти посоча два - единия за малки до 3 години и другия за по-голями. Знам адресите, не телефоните.

А защо не пробваш в Покров богородичен? Там може да ти ги вземат. Работят със закъсали. Имат разни секции и групи.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 867
можеш да попиташ ето тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=50.0

# 4
  • Мнения: 483
По-добре ги дай директно на някой, дето няма възможност. Ао познаваш такива хора или ги занеси в някой интернат.
В БЧК и другите пунктове не се знае дали отиват по предназначение за наистина нуждаещите се. По-голямата част се заделя и до крайния получател стига много малка част.
Аз преди месец дадох 4 плика с дрехи на една жена, която няма много възможности.
Много благородно, дано повече хора го правят bouquet

# 5
Видях жена с дете да рови в кофата , питах я, тя поиска и и ги дадох, бяха ми приготвени предварително.

# 6
  • София
  • Мнения: 463
Дрехи, обувки и неща за ядене(в смисъл годни за ядене )слагам  опаковани до контейнера за боклук- все някого ще зарадват.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 759
Отговорих в другата тема.

Общи условия

Активация на акаунт