От кога домашна кухня

  • 684
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 330
Мами,от кога бебка може да си похапва манджички?И как е по добре-да я запиша на детска кунхя или аз да и готвя,без подправки,разбира се Hug

# 1
  • Мнения: 1 150
Аз започнах да му готвя, малко преди да тръгне на кухня - 8-9м. някъде там

# 2
  • Мнения: 330
Аз започнах да му готвя, малко преди да тръгне на кухня - 8-9м. някъде там

А за всеки случай да те питам-знаеш ли къде в зоната мога да я запиша на детска кухня?

# 3
  • Мнения: 702
 Предпочетох детската кухня защото храната е разнообразна

# 4
  • Мнения: 1 150
Аз започнах да му готвя, малко преди да тръгне на кухня - 8-9м. някъде там

А за всеки случай да те питам-знаеш ли къде в зоната мога да я запиша на детска кухня?

На Одрин, в Китайската стена

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 240
В първите месеци на захранване давах на Коси предимно готови пюрета. След 6-ти месец му готвих по-често аз, а на 9.5 месеца го записах на кухня. Доволна съм от кухнята, има разнообразие, което едва ли бих могла да предложа аз. Щом и на детето му харесва и си изяжда всичко, защо не?   Laughing

# 6
  • Мнения: 5 577
Зависи има ли апетит детето.
Иван ядеше домашна кухня до година и седем, осем месеца.
После му взех да видя 20 купона от кухня - и от там му хареса.

Но нека за малко бебе поне месец, два да е готвено в къщи. Така мисля.

# 7
  • Мнения: 4 406
Зависи има ли апетит детето.

аз започнах с домашни пюренца, но не винаги ги харесваше и го записах на кухня , когато стана на 6 мес. и тези манджи не хареса, просто е злояд. сега яде каквото наготвя за нас, със всичките подправки

# 8
  • Мнения: 8 505
На около 8м започна да отказва пюретата.Пробвах я дали ще яде от нашите манджи,но приготвени с малко сол и без силни подправки.Хареса и.Не съм готвила специално за нея,ние с баща и си доовкусяваме храната.

# 9
  • Мнения: 1 446
Когато нашето ядене не става за него му готвя специално. Не съм го записвала на кухня. Всеки ден има различно основно ядене и супа.

# 10
  • Мнения: 6 472
На около 9 месеца започнах да давам нещо силно наподобяващо манджи, а не само пюрета. От около 2 седмици давам и от нашите манджи, но без сол, запръжки и подправки. За малко бебе си мисля, че е по- добре да му се готви в къщи. После и детската кухня е добър вариант.

# 11
  • Мнения: X
Почнах да правя манджички от 10-ия месец, после почнах да взимам храна от кухнята. Аз бях много доволна и като разнообразие, и като вкус, но ти провери как е вашата, ако не ти хареса готви ти.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 644
В първите месеци на захранване давах на Коси предимно готови пюрета. След 6-ти месец му готвих по-често аз, а на 9.5 месеца го записах на кухня. Доволна съм от кухнята, има разнообразие, което едва ли бих могла да предложа аз. Щом и на детето му харесва и си изяжда всичко, защо не?   Laughing
И аз така правех- за сега хапва кухнята ,ама от др. месец са почивка и пак аз ще готвя...

Общи условия

Активация на акаунт