Eлектрическа пила за маникюр

  • 1 726
  • 10
  •   1
Отговори
Ако някой знае откъде може да се закупи такава пила, моля да ми пише на e-mail-a! Благодаря!

# 1
  • София, център
  • Мнения: 3 455
В ТСМ се продават, пълен боклук!

# 2
  • Мнения: 743
Не знаех че има вече такава пила. Бреййййй Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 194
Здравей мисля че съм виждала в тези фирми, които имат професионално оборудване за салони.
Аз карах курс по маникюр в Abalico и мисля че те също имат. не знам за цена, най добре е да се обадиш там. ето телефони Tel. +359 2 961 5775; Fax. + 359 2 961 5885
Mobile +359 888 409 505

# 4
  • Мнения: 5 313
В Стар нейлс също продават електрически пили.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Разгледай този сайт, ако търсиш професионална електрическа пила горещо ти ги препоръчвам аз имам Promed Ultra Pro и съм много доволна.
Не знам от къде си, но в София вносителите са Скорпио 92, намират се на бул."Цариградско шосе" 7 км., ЗИТ - I корпус, 2 етаж.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 717
Имах един чешки уред, имаше различни приставки, за масаж на лицето, имаше и пили. Не бях много доволна обаче.

# 7
  • Мнения: 5 313
аз имам Promed Ultra Pro и съм много доволна.

Валериа,колко струва тази пила?

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 22:24 от GEISHA

# 8
  • София
  • Мнения: 2 896
Аз от UK си купих това , има накрайници и за нокти и за пети, заглажда, полира, супер е, но нямам идея дали в Б-я се продава, може да пробваш в Бонжур.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
аз имам Promed Ultra Pro и съм много доволна.

Валериа,колко струва тази пила?
300 лева струваше, но аз си взех още една допълнителна приставка, която я нямаше в комплекта.

# 10
  • Мнения: 5 313
аз имам Promed Ultra Pro и съм много доволна.

Валериа,колко струва тази пила?
300 лева струваше, но аз си взех още една допълнителна приставка, която я нямаше в комплекта.
Благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт