Моля, дайте ми съвет как да постъпя

  • 3 746
  • 37
  •   1
Отговори
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Извинявайте че пиша тук, но с търсачката не можах да намеря темата. Имам проблем с бившата на приятелят ми, да си призная изпадам в бяс вече от нея. Тя му звъни поне 3пъти седмично имала проблеми с рс-то и незнам каво още.... Вчера почна да звъни от 9 сутринта. имаме покана от мои приятели да ходим на вила  събота и неделя, той ми заяви да съм ходела с детето там, а той щял да ходи при нея (тя е женена с 2 деца). По разкази от неговата приятелка знам че бившата е направо луда за вързване...А от него знам че му е слагала рога с половината Люлин. Притеснявам се да не му налети...  #2gunfire а все пак той е мъж- тя е голямата любов.....Как да реагирам, помогнете

# 1
  • Мнения: 2 332
В прав текст му кажи, че не ти е приятно че го е хванала за канарче... Само мъж ти ли разбира от компютри?!? Да си намери друг специалист, вие имате покана за уикенда от приятелите ви, поели сте ангажимент, откъде-накъде заради нейния пс (не е въпрос на живот и смърт все пак) ще разваляте семейните си планове?!?

# 2
  • Мнения: 3 334
В прав текст му кажи, че не ти е приятно че го е хванала за канарче... Само мъж ти ли разбира от компютри?!? Да си намери друг специалист, вие имате покана за уикенда от приятелите ви, поели сте ангажимент, откъде-накъде заради нейния пс (не е въпрос на живот и смърт все пак) ще разваляте семейните си планове?!?

много точно казано! Peace

# 3
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Той го правел за пари , в момента малко позакъсахме, но не е нещо с което да не се справим. Не знам дали да не му поставя ултиматум аз или тя newsm78

# 4
  • Мнения: 2 125
Предложи му да отидете цялото семейство до тях, за да "оправите" РС-то, ако ли не - да датете насоки и после тримцата поемете към вилата за уикенда. Все пак сте семейство и няма да се делите, я Naughty! Бъди мила и хитра с него!

# 5
  • София
  • Мнения: 625
Как така ще ходи при нея #Crazy Заявяваш му в прав текст и ако трябва и условие му постави! Това трябва да престане! Всичко е минало м/у тях той си има семейство и трябва да се грижи за него!

# 6
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 364
Не виждам причина мъжът ти да се ангажира с проблемите на бившата - от къде на къде ... Crossing Arms. Поговори с него и разбери защо се лови на подобни въздушни въдици от нейна страна и защо се чувства съпричастен към нейните неволи и проблеми - тя е голям човек и сама да се оправя в живота. Просто разбери мотивите на мъжа ти и тогава заемай позиция.

# 7
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Incandescent , не мисля че ще иска да говорим за нея. а итой е доста чепат характер, ако му поставя условия, не знам как ще реагира

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 926
Той го правел за пари , в момента малко позакъсахме, но не е нещо с което да не се справим. Не знам дали да не му поставя ултиматум аз или тя newsm78

Да бе, точно от бившата ще изкара пари!
И защо точно  в почивните дни трябва стане това?

# 9
  • Мнения: 2 332
Той го правел за пари , в момента малко позакъсахме, но не е нещо с което да не се справим. Не знам дали да не му поставя ултиматум аз или тя newsm78

Да бе, точно от бившата ще изкара пари!
И защо точно  в почивните дни трябва стане това?

Добре казано - а и нали не сте чак дотам закъсали за пари? Все пак - предполагам - поканата от вашите приятели е отправена преди бившата да изпищи, че пс-то и не е в ред? Мисля, че ако те притеснява неговия х-р тогава заложи на това Simple Smile.

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 11:03 от Роси74

# 10
  • Мнения: 114
Има една приказка "Старата любов ръжда не хваща"... Така, че намери начин, но се бори за семейството си.

# 11
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Поканата е от неделя, а тя се обади в понеделник.Ох не знам....

# 12
  • Мнения: 1 975
Нищо хубаво няма да последва от цялата тая работа, знаеш ли дали няма да припламне старата искра. Той трябва да е с вас и точка, да си търси компютърджия другаде. Ти си много солидарна аз не бих позволила по какъвто и да е повод срещи с бивша #Sniper

# 13
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Срещите с нея не мога да ги забраня, живея в един вход Sick

# 14
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 364
Предложи му да отидете цялото семейство до тях, за да "оправите" РС-то, ако ли не - да датете насоки и после тримцата поемете към вилата за уикенда. Все пак сте семейство и няма да се делите, я Naughty! Бъди мила и хитра с него!

Виж предложението на Стелина сякаш е най-дипломатично  Mr. Green и най-безболезнено. Освен това няма как да предприеме жената нещо пред всички вас, ако не е супер нагла и ще имаш някакъв контрол над ситуацията.

Общи условия

Активация на акаунт