US мами, по TLS дават шестзнаците

  • 848
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 257
ето тези, дето се въртяха тука из форума: . Показват интересни неща от ежедневието им, масата на която се хранят Laughing, стаята им, интересно е. Плюс двете каки Wink. Филмът се казва: Surviving Sextuplets and Twins, по TLS, има още около 40 минути до края.

# 1
  • Мнения: 1 860
 Това семейство руснаци ли беше?  newsm78 И къде живеят? А бебетата инвитро или естествено? Аз така и не разбрах от онази тема в клюто за какво става въпрос. ooooh!

# 2
  • Мнения: 2 257
Не са руснаци, просто руски сайт беше разпространил снимките. Тя е американка, той някакъв дръпнат - не хванах от самото начало предаването, на 15 тата минута някъде го хванах, та той също е американец, но с някакво азиатско потекло. Изпуснах как е заченала, но и дадоха корема в деня на раждането - тя го повдигна и беше наистина огромен Crazy Идеално кръгъл и не разплут, но ГОЛЯМ. После си го показа заради любопитните зрители, вече след раждането - милата, не беше много красива картинка, но след 8 деца - не беше чак толкова зле. Показаха я като булка - голяма красавица, преди да забременее с близначките е била много стегната и точна мадама; точна като гледам, си е и останала, защото са големи терци с мъжа й.
Каза, че отиват по две кутии и половина Формула на ден Crazy и ги даваха на пазар - не ползваха нормална количка, както можеш да се сетиш, а от тези товарните, за да си натоварят продуктите.
Интересно е, но най-хубавото е, че и тя, и мъжа й са свежари и очевидно не изглеждат особено притеснени от 8те си съкровища Flutter

# 3
  • Мнения: 5 183
а сега колко са големи тези бебоци? Леле, как ли се обгрижват 6+2? Аз понякога гледам със страхопо4итание майките на близнаци или 2 породени деца, а какво ли е с цели 6?!  #Crazy Shocked

# 4
  • Мнения: 1 860
 3 момченца и 3 момиченца ли са? Така ми се струва по дрешките от снимката.
  Майка и аз се чудя и мая, но по-скоро как се износват и раждат, гледането после по-лесно ми се струва. Но ако трябва да го направя, май няма така да приказвам... Whistling

# 5
  • Мнения: 2 257
Ами щъпукат като патета из къщата, но не ми се виждат по-големи от годинка, годинка и няколко месеца. Каките изглеждат на 3.
Аз все допусках, че има някаква шашма в тези снимки в интернет, обаче сега ги гледам с очите си Laughing

# 6
  • Мнения: 1 860
 А ползват ли някакви облекчения от държавата, нещо като за изключителни случаи?

# 7
  • Мнения: 2 257
3 момченца и 3 момиченца ли са? Така ми се струва по дрешките от снимката.

Ох, пробвах да ги преброя, че много шаваха, ама имаше май 4 момиченца и две момченца + каките Crazy

А ползват ли някакви облекчения от държавата, нещо като за изключителни случаи?

Гледах да видя за това, но не казаха нещо специално, докато пиша тук показаха нещо, че си продават къщата, че им отесняла, но сега има реклами.

# 8
  • Мнения: 5 183
Много ми стана смешно с това "пробвах да ги преброя"
А представи си да ги обгрижваш ежедневно 6 + 2.... Shocked Mr. Green
дали сами си се гледат само с мама?!  newsm78

# 9
  • Мнения: 2 257
Много ми стана смешно с това "пробвах да ги преброя"
А представи си да ги обгрижваш ежедневно 6 + 2.... Shocked Mr. Green
дали сами си се гледат само с мама?!  newsm78

Толкова съм ги и преброила Laughing Оказаха се 3+3 - чудесно разпределение, а?
Не знам дали някой им помага, извън показаното на камерата, но от тези двамата наистина лъха разбирателство и обич - личи си по начина, по който говорят, по който си помагат с децата, по начина, по който се местеха в новата къща - голямо юркане падна, но отидоха в новата къща. Той не се спира, работи, после в къщи, после местенето - тя каза, че докато са имали "open house" е трябвало и 10тимата да се изнесат от къщата и да я оставят блестяща заради потенциалните купувачи...Как става това, а?....Той спомена, че докато е зает с местенето някакви сестри/nurses идвали да помагат, но определено не видях във филма да им се предлагат безплатни къщи, намаления и т.н. Дадоха ги само, че са канени в шоуто на Марта Стюърт и до там ги закара една лимузина - да речем ( да речем, че Марта им е подарила и туй онуй), но в никакъв случай не чух да ползват някакви специални облаги. Може да са казали нещо за това в самото начало, което не хванах, но по време на филма си показваха една нормална реалност, каквато има във всеки дом....

Иначе дали тя си ги гледа сама? Според показаното - излиза, че сама си ги гледа, с огромната помощ на таткото. Имат си разпределние на задачи, режим на хранене и т.н. по часове и минути. Като ходиха при Марта повикаха брата на единия с жена му да им помага и туй то.
Да са живи и здравиSimple Smile
Сега ще дават пък едно друго предаване, което съм гледала и преди - някакви с 15 (петнадесет) деца + едно на път - се местят и те в нова къща. Simple Smile)

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 07:20 от G&J

# 10
  • Мнения: 636
Как ми се иска и аз да го гледам! Сигурно са големи сладури, изниквайки от къде ли не из къщи  Crazy . Мен би ме било страх да не загубя някое  ooooh! 4е как се ти4а след 6  Shocked Като хукнат малките кра4ета...

А ползват ли някакви облекчения от държавата, нещо като за изключителни случаи?

Освен облек4ения (детски, данъ4ни облек4ения и про4ее) предполагам, 4е имат и финансови облаги от целият този ТВ интерес. Нека, ина4е не мога да си представя какви пари хар4и това домакинство. Малко са им грижите по отглеждането, остава и да са фин. затруднени  ooooh!

Сигурно ще гледаме предавания за живота и ежедневието им докато пораснат. 4е и след това. Предпо4итам да гледам такива истории, отколкото вси4ките глупави "риалити" шоута.

Общи условия

Активация на акаунт