МУСТА4КИ

  • 1 385
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
имам едни мъхове над горната устна които мног ме дразнят и съм ре6ила да ги махам моля ви за съвет:) кое е най-добро? 6те боли ли?
6те останат ли белези?
и т. н

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
Кви белези бе жена,ти на другите места където се обезкосмяваш белези имаш ли?Най-добре е лазерна епилация,ако не взимаш си белите лентички на Личия и сама действаш,боли лико и за секунда тва е,нищо страшно.

# 2
  • Мнения: 79
ей такива една моя приятелка отиде на козметик за първи път си ги маха6е и след това около 1 седмица и стое6е като херпес над устната /аз си мисля 4е бе6е изгорено/ понеже тя е много бяла и нежна:) та за такива белези питам:)

# 3
  • Мнения: 5 316
Ако са малко можеш да ги изсветлиш.

# 4
  • Мнения: 6 039
отиваш 5 пъти на лазер или IPL /фото епилация/ и забравяш за проблема.
цената е около 30лв

# 5
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз за първи път си ги махнах с кола.
А сега по веднъж седмично си ги чистя с пинсета. Нито ме боли, нито белези имам, нито точици се появяват, като почват да израстват. Защото и това съм го виждала.

# 6
  • Мнения: 147
Аз от първия път си ги махам с пинсета и след това мажа с лосиона на Ейвън за намаляване на окосмяването. Няма белези, пъпчици и др подобни, процедурата я правя веднъж на две седмици, мн бавно растът  Hug  Flutter

# 7
  • София
  • Мнения: 39 739
Аз обикновено действам с пинцета. Понякога обаче когато използвам кола маска ми излиза херпес, добре, че не е често явление.
Не ме боли, или по-скоро претръпвам към болката  Joy

# 8
  • Мнения: 1 860
 Мен с пинсетата ме боли и за това започнах да използвам лентичките за  бикини на Вийт. Пак боли, но поне става по-бързо. Оредяват - сега са поне на половина, но и аз не съм била кой знае колко мустаката.

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Кола-маска му е майката.
И с епилатор съм ги махала дълго време (моля, без разстрел!), но колата определено е по-доброто решение. Не остава зачервено като след епилация, а също след епилиране често ми излизаха дребни пъпки тук-там - с колата няма такова нЯщо. Бързо, лесно, ефикасно. И боли с пъти по-кратко, отколкото при епилиране.
Следващата стъпка ще ми е лазерна епилация Simple Smile Без да имам хайдушки мустак да засуквам, смятам, че едно женско лице изглежда много по-добре без нежен мъх под носа.

# 10
  • Мнения: 184
С кола маска действам аз. Става бързо, лесно, и не много болезнено.

# 11
  • Мнения: 1 381
аз си ги махам сигурно то 16 годишна. Много ми изкласиха тогава и отнасясх бая майтапи. Започнах с пинсета сама да си ги махам и с кола съм пробвала , но понякога после ми излизат ситни пъпчици. После като работещо момиче ходех на електрическа епилация ( то е като с пинсета, по която тече ток) и така дълго време и "брадата" ми махах с една много тънка игла се боцка в гнездото на косъма, но за тези дето са по твърдо. Сега пак действам само с пинсета, че все не ми остава време пък и ми растат с различно темпо.
Мисля, че определено си заслужава да се подложиш на фото или лазаерна епилация и да забравиш за този проблем.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Определено кола маската ще ти реши проблема!Аз първия път пробвах преди време и си ги махнах сама в къщи с лепенките за лице и ходих две седмици със страхотен обрив над горната устна от тогава само кола и чат пат като видя някое го скубвам с пинсетата.
А относно лазелната епилация много зависи дали ще попаднеш на добар специалист.Имам позната, която след епилацията /и при това беше в супер реномирано бюти студио / не можеше да си покаже ръцете и лицето пред хора - в смисъл, че такива пигментни петна не са приятна гледка / в следствие на изгаряне /.Така че колата си е бърза, ефикасна и боли за секнда.Но после задължително да те намажат с някакво кремче за успокояване на раздразненото място, аз си правя кола и след това моята козметичка ме маже с една специална ампула на GUINOT. която забавя и растежа. newsm10

# 13
  • Мнения: 6 039
Понеже съм пробвала всички методи, наистина подкрепям лазера и най- вече фотоепилацията. При нея се улавят и светли косъмчета. Наистина за проблема се забравя след време, процедурите са през 2 месеца, така че по 10-15лв на месец, мисля че си заслужава.
За кола маската на горната устна. Много е удобно, лесно, бързо. Но с напредване на възрастта кожата на лицето губи от своята еластичност, да не говорим в зоната около очите и устата. Моля ви ако имате възможност не си лепете лепенки и кола, защото бръчките няма да закъснеят. Не си заслужава.
А за пигментните петна едва ли има вина този , който е правил процедурата. Тоест вината му може би се състои в това, че не е разяснил важността на това, че кожата не бива да е излагана на преки слънчеви лъчи поне 1 месец преди и след процедура, което значи, че когато се започе курса от 5 процедури да речем по 2 месеца, е около 9-10 месеца. Затова най-подходящо е да се започне есента и пролетта да завърши. Няколко дни след процедурата се маже с крем с висок фактор или фон дьо тен с фактор на 30 и това е. Петна не могат да се получат.
Дори ми се струва странно, защото навсякъде би трябвало да се попълват лични картони и да се подписва декларация, че клиентът /пациентът/ е запознат с процедурата и от там не би трябвало да възникват такива проблеми. Хайде ,че много задълбах Laughing Grinning

# 14
  • Мнения: 824
Аз си ги махам с депилатоар за тази зона TAKY много съм доволна  HugНито боли ,нито ми се възпалява кожата.Веднъж нямаше депилатоара  Такy и си купих  лентичките .Малееeeeeeeeeee като се възпали кожата над устната,от всяка поричка гнойна пъпка  #Cussing outедна седмица мина докато се оправя.И вече само депилатоар  Peace

Общи условия

Активация на акаунт