още 1 седмица и СПАРТАК отпуска-къде има други басейни

  • 629
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 886
днес нямаше топла вода ще работи чак другия понеделник  само още 1 седмица и после излизали в оптуска направо съм бясна знае ли някой други басейни през август???? моля за деца след 5 години #Cussing out #2gunfire #Cussing out

Последна редакция: пн, 17 юли 2006, 23:15 от Vivi

# 1
  • Мнения: 1 547
Мила, оправи, моля, заглавието на темата си. И не бързай толкова. Защото не се разбира какво искаш да кажеш. СПАРАК не зная какво е.

# 2
  • Мнения: 3 886
ок без да искам благодаря ти  Embarassed

# 3
  • Мнения: 5 255
Пробвай  в х-л ГРИЙНВИЛ /зад клуб Малееви, до Софияленд/


Прегледай тази ТЕМА - споделили са впечатления от там.

# 4
Виж тази информация (копнах я от друг форум, където съм я публикувала)-
 Re: Басеини в София
« #19 събота, 01 юли 2006, 19:43 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Днес ходихме на басеин Леда. За мен е изключително приятно място за семейство с дете. Наистина басеина е не много голям, но това е единствения недостатък. Удобно е за детето, дълбочината е от 1.50 - до 2.50 в другата част, има детски басеин с пързалка, мъничко джакузи...Съответно водата успява да се стопли - не е като в четириметров басеин.
Цената е 6 лв., с включени шезлонг и масичка. Дете от 6 до 12 г. - 3 лв.
Днес в 11 часа почти нямаше свободни два шезлонга един до друг (на този басеин пускат хора докато се запълнят шезлонгите).
Аз го препоръчвам на майки с дете. Когато с моя син ходим на Дианата треперя непрекъснато, макар че моя хлапарак може да плува.

рр. Голямата бира е левче )

# 5
  • Мнения: 289
Виж тази информация (копнах я от друг форум, където съм я публикувала)-
 Re: Басеини в София
« #19 събота, 01 юли 2006, 19:43 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Днес ходихме на басеин Леда. За мен е изключително приятно място за семейство с дете. Наистина басеина е не много голям, но това е единствения недостатък. Удобно е за детето, дълбочината е от 1.50 - до 2.50 в другата част, има детски басеин с пързалка, мъничко джакузи...Съответно водата успява да се стопли - не е като в четириметров басеин.
Цената е 6 лв., с включени шезлонг и масичка. Дете от 6 до 12 г. - 3 лв.
Днес в 11 часа почти нямаше свободни два шезлонга един до друг (на този басеин пускат хора докато се запълнят шезлонгите).
Аз го препоръчвам на майки с дете. Когато с моя син ходим на Дианата треперя непрекъснато, макар че моя хлапарак може да плува.

рр. Голямата бира е левче )


Ей сега се сетих, че миналата година доста ходихме с детенцето и верно беше супер!!!

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
Може ли малко инфо за басейна в ГРИЙНВИЛ Praynig.
Какво е работното време? Басейнът само един ли е? Възможно ли е децата да плуват с треньор, а родителите самостоятелно? Каква е цената на билета? И има ли в момента топла вода?
Мерси предварително  bouquet

# 7
  • Мнения: 5 255
Може ли малко инфо за басейна в ГРИЙНВИЛ Praynig.
Какво е работното време? Басейнът само един ли е? Възможно ли е децата да плуват с треньор, а родителите самостоятелно? Каква е цената на билета? И има ли в момента топла вода?
Мерси предварително  bouquet
Аз не съм ходила, но може да питаш на ЛС Fighty   Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 7 242
Цената с треньор е 15 лв.
Някой има ли дрги идеи? Някакфо инфо за Мадара /чи ми е близко/

# 10
  • Мнения: 3 886
там зимат деца поне първиклас не по малки питала съм.остава само спортната палата.ако някои знае нещо нека да каже

Общи условия

Активация на акаунт