Мами на близнаци от Младост - препоръчайте добър педиатър

  • 1 760
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
Мили близнашки мами!
На нас, бъдещите мами на близнаци, ни предстои да избираме педиатри за нашите съкровища (живи и здрави да се родят! Praynig), а това си е много отговорна задача Simple SmileТака че се обръщам за помощ и съвет към мамите с опит. Дано да можете да ни бъдете полезни. Heart Eyes Hug

# 1
  • Мнения: 4 053
не съм мама на близнаци,но имам 2 деца,който консултирам винаги в 27 поликлиника при др.Азади,препоръчвам я. Wink

# 2
  • Мнения: 1 744
Ние сме в 25-та при Вашева - около 50 годишна. Много е симпатична, обяснява подробно като питаш нещо. Много е организирана в работата си и почти не се чака.
След раждането идва два пъти вкъщи да ги види.
Но е привърженичка на ранното захранване и ще ни оголва пишлетата към 5-ия месец. Иначе е внимателна при слагането на ваксините - тя лично ги слага, тя мери и тегли децата. Сестрата, която работи с нея също е много симпатична и приятна жена.
И двете не са нервачки, изчакват ни да се съблечем, облечем, да питаме.
Това са моите впечатления - засега съм доволна от нея. Сама си прецени.

# 3
  • София
  • Мнения: 12 201
    Здравей,
аз още не съм си избрала, но с една друга мама от Младост сме планирали утре да ходим до поликлиниката и да поговорим с определени набелязани педиатри. Основно е предвидена д-р Азади, защото аз нямах друга информация но сега си набелязах вече и още две, три педиатърки.
    После ще дам информация за проверката. Ако искаш може да дойдеш и ти с нас  Simple Smile
Срещата е в 4 следобяд пред поликлиниката.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 110
В 25-та поликлиника ползвам услугите на д-р Мариана Иванова.
Беше ми препоръчана от мои познати майки в квартала и не съжалявам, че се записах при нея.
Засега съм много доволна. Много спокойна и тактична жена. Препоръчвам ти я! Не избързва с диагнози и не стига до крайности в препоръките си, винаги е била отзивчива, когато съм я търсила за консултация по телефона.
Не съм сигурна за мнението й относно късното захранване, но аз си правех каквото преценя, дори не съм я питала.

# 5
  • София
  • Мнения: 12 201
    Ние с още една бъдеща мама ходихме и говорихме с д-р Азади от 25- та поликлиника.
Засега мисля че ще избера нея пък по-късно ще видим ако има проблем винаги може да се смени. Определено е за кърмене и късно захранване, така че засега това е достатъчно. По-късно след като се родят ще мога да споделя повече и по-конкретна информация Simple Smile Зарадва се като разбра, че чакам близнаци  Laughing

# 6
  • Мнения: 412
аз съм с близнета и от първият ден сме подопечни на д-р ивайло димитров;още щом се запознахме го "изпитах" основно дали възгледите ни по отношение на отглеждането на деца съвпадат (колко претенциозно звучи hahaha) и горещо го препоръчвам - в час е с всичко ново и по всяка тема която ме интересува има поглед, което не мога да кажа за някои педиатри от Шейново Rolling Eyes Shocked

а, да - той е в поликлиниката на младост 1

# 7
  • Мнения: 7 263
Д-р Ранева в 25 п-ка. Изключително добър лекар, много съм доволна от нея. Азади също е много добра - попадала съм при нея по спешните кабинети - компетентна е от старата школа.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 121
Още един глас за Ивайло Димитров от Младост 1. Много съм доволна, сестрата също е много внимателна, личи си че обича децата. Идва по-рано на работа, влизаш почти винаги веднага, поддържа длъгото кърмене, доколкото знам и късното захранване (по-късно се записахме към него и не съм съвсем сигурна).

# 9
аз съм с близнета и от първият ден сме подопечни на д-р ивайло димитров;още щом се запознахме го "изпитах" основно дали възгледите ни по отношение на отглеждането на деца съвпадат (колко претенциозно звучи hahaha) и горещо го препоръчвам - в час е с всичко ново и по всяка тема която ме интересува има поглед, което не мога да кажа за някои педиатри от Шейново Rolling Eyes Shocked

а, да - той е в поликлиниката на младост 1

Чух много добри отзиви за този педиатър. Може ли да ми дадете телефона му?

Общи условия

Активация на акаунт