Знаете ли колко струва тази

  • 1 477
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 547
възглавница

Става дума за doomoo buddy или comfy big на снимката (която е огромна, но сори - само такава намерих  Embarassed).

Има ги в Премаман, но нямам възможност да проверя в момента. Дали някой има представа или му е наблизо и може да мине да провери?

Благодаря!  Hug

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Тела на Премаман е: 9811677; 0899 844812;
Можеш да им звъннеш и да попиташ. Peace

# 2
  • Мнения: 5 228
Смърфи, за коя става въпрос, че не виждам никъде имена.  newsm78 Ако е тази с формата на подкова, за кърмене, аз си купих такава от ТСМ за 20 или 30 лв.

# 3
  • Мнения: 1 547
Смърфи, за коя става въпрос, че не виждам никъде имена.  newsm78 Ако е тази с формата на подкова, за кърмене, аз си купих такава от ТСМ за 20 или 30 лв.

Да, Фукли. Във формата на подкова. Това за ТСМ е супер, но май искам първо да видя тази колко струва  newsm78 Моя приятелка роди в събота и ми се иска да допълня подаръка и.

LaDiDa, благодаря! Накрая ще звънна да питам  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 2 896
Смърфи, за коя става въпрос, че не виждам никъде имена.  newsm78 Ако е тази с формата на подкова, за кърмене, аз си купих такава от ТСМ за 20 или 30 лв.

аз я взех за 13 лв. от ТСМ Пловдив -в светло си … 77;та

# 5
  • Мнения: 1 150
А тези големите има ли ги в Премама?
http://infor-be.com/premaman/Fr/JPEG-fr/146-147-fr.jpg

# 6
  • Мнения: 644
По принцип да ти кажа,че цените там са доста солени   #Crazy   подготви се за цифра не по-малка от 70-80лв.
Една позната пък си е копувала от ТСМ-а за 50лв,така,че зависи в кой ще отидеш явно   newsm78

# 7
  • Мнения: 1 547
Днес се обадих в Премаман и ми казаха, че голямата възглавница от тазгодишната колекция струва 130 лв, а малко по-малка, явно от миналата година, струва 115 лв. Наздраве!  cheers

# 8
  • Мнения: 8 451
Днес се обадих в Премаман и ми казаха, че голямата възглавница от тазгодишната колекция струва 130 лв, а малко по-малка, явно от миналата година, струва 115 лв. Наздраве!  cheers
Златни кюлчета ли има в тая възглавница?

# 9
  • Мнения: 205
Днес се обадих в Премаман и ми казаха, че голямата възглавница от тазгодишната колекция струва 130 лв, а малко по-малка, явно от миналата година, струва 115 лв. Наздраве!  cheers
Златни кюлчета ли има в тая възглавница?

платинени Sick

# 10
  • Мнения: 644
Днес се обадих в Премаман и ми казаха, че голямата възглавница от тазгодишната колекция струва 130 лв, а малко по-малка, явно от миналата година, струва 115 лв. Наздраве!  cheers
Златни кюлчета ли има в тая възглавница?

платинени Sick


Аз Ви казах,този магазин по-принцип е доста скъппппппппп  #2gunfire

# 11
  • Мнения: 13 512
comfy big  ги има в ТСМ. Аз купих такава за 27 лева.

# 12
  • софия
  • Мнения: 1 745
Много "яка" възглавница!Тъкмо си помислих как довечера,ще обработя таткото или дядото,но цената е  Shocked!Май ще ми е неудобно и да спомена Thinking....,но е суперска!

# 13
  • Мнения: 1 737
Една съседка е дала снимка на възглавницата и размери в тапицерско студио и са и я ушили за 15 лв с нейн плат. Grinning

# 14
  • Мнения: 3 457
ей тя явно е пълна с кюлчета Peace,я се ориентирай към някой тсм  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт