Имаме си нудист...

  • 1 295
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 223
Какво да ви кажа, съкровището (2.7м.) от както се научи на гърне (преди 4 м.) - държи да ходи без гащи човека - разбирайте гол от кръста надолу! Десетки пъти на ден изброяваме членовете на семейството  и всевъзможни познати - като се набляга на факта, че всички сме облечени - съгласява се диването и след десетина минути гащи долу! Айде в къщи както и да е - но често се случва и на разходка да се разхвърля  Embarassed и при всеки опит да го обуя пищи като заклан  Shocked Не стига, че се съблича, ами и ръцете му все на пишлето (пипа се постоянно и много ме притестнява,  и  облечен го прави - явно дори и в тази крехка възраст усещането е приятно- но не искам като порастне,  да стане някой неприятен тип, дето все си драпа макарите, щото познавам двама-трима такива и ми е адски противно да комуникирам с тях Twisted Evil) Комплекси не желая да му насаждам, че де да знам след време как се отразява... Имам някакъв частичен напредък, с обещания и леки заплахи от моя страна - но явно не е това начина.
Много моля, ако сте имали подобен проблем и успешно сте го разлешили - кажете какви са били вашите "трикчета"   ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 425
Май всички момченца минават през този етап на опознаване на тялото.Ние също го минахме,е не чак със събуване на гащите на обществени места Joy,но то беше дарпане,разглеждане,усукване и тн....... Grinning Та един ден седнахме двамата,събухме гащите и го разгледахме заедно Embarassed.Обясних му от къде идва пишито,че беше голям проблем и си поговорихме малко.От този ден нататък се правих ,че не го виждам,защото като махах ръката повече започваше....И с времето от само себе си спря.Така че мисля че е по- добре да не правиш голям проблем от това и с времето ще се оправят нещата... Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 9 826
Да впиша и моята мадама във вашите редици! GrinningТя е на 1,9г и от съвсем малка е на гърне,от 7-8 месечна.Преди не ми правеше така,но от това лято е кошмар-вкъщи все е по голо дупе.Точно по тая причина навън сме с памперс,да не взема да се заголва.Страх ме е да не се замърси.

# 3
  • София
  • Мнения: 270
Май обичат да ходят голи малките  Grinning.
И моята се събува и сяда на земята Confused. При нас действа, като кажа " бързо, бързо, че ще ти влязат микроби в дупето" и тя сама бърза да се обува.
Дано съм от полза  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 223
Моля се да е период някакъв, че от септември тръгва на детска ... искам до тогава да "се разберем" по въпроса, че знам ли там как ще процедират  Rolling Eyes
Благодаря за съветите, ще ги пробваме!

# 5
  • Мнения: 817
Тоника е само на годинка, но когато сменям памперса, като я измия и докато взема новия, познайте как бяга и не иска да слагаме нищо, дори и да я обличам, много и е хубаво да си ходи голичка!

# 6
  • Мнения: 302
Синът ми също премина през такъв период-беше ми адски неприятно само че беше по-голям-на 4г.Непрекъснато му правех забележки,но той продължаваше -забелязвах че като се пипне там и ме поглеждаше виновно  дали съм го видяла...Но този проблем вече отмина - по-скоро от само себе си може би отколкото заради забележките ми.Но сега имаме друг - като ходи до тоалетна по голяма надужда и се съблича чисто гол - тениска,гащи - сваля ВСИЧКО!!!Като го питам защо го прави-пречели му били!Ето на това му викам аз нудист! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 167
ама ж4е смехория.направо си умрях от смях като 4ета за малките нудисти.Криси е на 4 години и сега е в период на дърпане на пи6лето.Каза 4е искал да му стане голям като на татко:)))

# 8
  • Мнения: 46 438
Явно всички деца ги влече  Crazy и София ходи гола вкъщи, нищо не помага, иска гола и това е, поне спря да си сваля памперса, че правеше локви  Tired но навън не се противи на дрехите Grinning

# 9
  • Мнения: 3 537
Ние точно сега сме в този период. #Cussing out

# 10
  • София
  • Мнения: 4 865
аз не виждам проблем, стига детето да е наясно, че не всичко, което е позволено у дома, може да е приемливо навън и/или пред други хора.

габа също обича да се мотка гола или само по гащи у дома и никой не й прави забележка.

# 11
  • Мнения: 120
И моето момче е минало през такъв период - ръката му беше постоянно на бубката  Embarassed. Аз съм също отвратена от навика на няколко мъже, които познавам постоянно да се барат  в слабините и мисълта моето дете да прави нещо такова, дълбока ме възмущава и предизвиква в мен голяма погнуса Sick.
Мислих, мислих и накрая го измислих...Щом го видя, че се бута веднага го отвличам от "заниманието му" Wink. Гледах да му дам няква играчка в ръцете, моливчета да оцветява, давах му някаква малка задачка, която да е свързана с използването на ръцете му-абе, с две думи- отвличах му вниманието. Ефект определно имаше, постепенно нещата отшумяха. В никакъв случай не тряба да му се говори за конкретния проблем ии да му се прави забележка за точно това нещо, защото ефекта ще е точно обратен, още повече детето ще се съсредоточи да се пипа.
При нас кулминацията на проблема беше, когато един път след баня, младия 4г. господин, седнал на дивана , буквално си мастурбираше Shocked. С баща му го гледахме безмълвни 1мин. и аз го попитах, защо прави така, а той каза: "Мого ми е хубаво ,бе, мамо!" Mr. Green .Аз естествено, пак му отвлякох вниманието с нещо друго и от тогава той даже спря да се интересува толкова от "мъжественоста си" Wink
А това, че твоето дете иска да е все голо, пак можеш да решиш като му отвлечеш вниманието му от това му желание-ще ти трябва малко изобретателност и докато се усетиш, хоп и този период ще е минал!

# 12
  • Мнения: 1 117
И ние имаме същия проблем с Валери.  SadПостоянно ръката му е на пишата. Не правя резки забележки и не му се карам. Гледам с друго да го ангажирам. Дано скоро отшуми това Praynig

# 13
  • Мнения: 137
И моя все го влече да е гол, в къщи особено аз го обличам, след 5 минути вече се е съблякал. През почивните дни го оставих да се приспива сам следобяда, отивам да проверя дали спи, а той се съблекал чисто гол и си седи на пода и си играе. Като е гол и той само пипа пишата, опъва я, мачка я, имам чувството че ще я откъсне. Много се надявам да скоро да спре с тези събиличания, че ми писна цял ден да го гоня.

Общи условия

Активация на акаунт