КОКИ БАКТЕРИИ В УРИНАТА НА 7м. БЕБЕ

  • 2 010
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 337
Ако някой има подобен проблем, МОЛЯ, да сподели. Преди месец направихме иследване на урината на бебчо и се оказа, че там бъка от бактерии. Педито ни каза, че това може да е от контейнерчето, което купих от аптеката за да му взема урина. След това направихме и стерилна урина и се оказа, че има КОКИ бактерии. Моля, тези които имат някаква представа какви са тези бактерии да споделят. На всичкото отгоре ме уплашиха, че това може да е симптом на някакъв проблем по отделителната система  Praynig

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Да не говориш за е- коли? Или за стрептококи, стафилококи... Ама само коки май не съм чувала.

# 2
  • Мнения: 337
Докторката каза само КОКИ, което ме ужаси, евентуално възпаление по каналите или нещо подобно, сега пак ще правим стерилна урина ooooh!

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
По принцип да, често бактериите в урината са показател за някакъв бъбречен проблем. Хубаво е да повторите, дори да потретите урината- в последователни дни. Другата стъпка е детето да се види на ехограф от детски нефролог, който да изключи бъбречни аномалии. Успех  Praynig

# 4
  • софия
  • Мнения: 432
при голяма част от бебетата докато имат памперси имат е-коли. не се притеснявай. моята дъщеря - 1.7 г. почти при всяка стерилна урина има. ходихме и при двама нефролози - нищо и няма. при положение,че няма други симптоми доктора в 3 градска каза,че това е безсимптомна бактериология/или нещо такова/ . при толкова малки бебета не може да се вземе стерилна / средна / урина. два пъти пихме и антибиотици.

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
при голяма част от бебетата докато имат памперси имат е-коли. не се притеснявай. моята дъщеря - 1.7 г. почти при всяка стерилна урина има. ходихме и при двама нефролози - нищо и няма. при положение,че няма други симптоми доктора в 3 градска каза,че това е безсимптомна бактериология/или нещо такова/ . при толкова малки бебета не може да се вземе стерилна / средна / урина. два пъти пихме и антибиотици.

Това е така, но майката твърди, че бактериите са КОКИ... newsm78 Дано се включи някой по- разбиращ, че ми стана интересно.

Vici, нямаш ли в теб екземпляр от изследванията, за да прочетеш точно какви са бактериите?

Общи условия

Активация на акаунт