Някой знае ли къде...

  • 1 651
  • 11
  •   1
Отговори
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
....във Варна се продават продукти на TCM ( от биг шоп)? Искам да им видя триколката, че на снимка е много хубава. Embarassed
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 1 805
http://www.bigshop-bg.com/
това е сайта на Биг шоп има и адреси  Grinning

# 2
  • Мнения: 951
Нади-Н,моята триколка е същата и засега съм много доволна от нея,влиза в асансьора,и като цяло е удобна,не съм я ползвала ефективно,но поне съм доволна от това,което видях в сглобено състояние.Особено имайки предвид цената...Е супер. #Milti А,и изглежда по същия начин,като на снимката.

# 3
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Цитат на: vanilia
Особено имайки предвид цената...Е супер. #Milti


А на каква цена я купи, ако не е тайна? Защото на мен във Варна ми казаха 339 лв. Shocked пък бях подготвена за съвсем други цифри (по-надолу, естествено).

# 4
  • Мнения: 951
Shocked  Shocked  Shocked  Аз я взех за 120лв

# 5
  • Мнения: 5 241
Във Варна има 3 магазина ТСМ  Arrow единият е в Пикадили Чаталджа (малкото),другия е до Давидоф на Севастопол и третото е до Ирланския бар на Червения площад  Sign Exclamation
Има много готини неща в тези магазини,но.....това което търся вече 3-ти месец все още го няма и се съмнявам че изобщо ще го има  Thinking

# 6
  • Варна
  • Мнения: 5 497
Магазините Биг-шоп като че ли само продават някой от стоките на ТСМ и то на цени, които нямат нищо общо с цените на в складовете на ТСМ за които пишат пловдивските майки.
Тук всичко е според мен доста по-скъпо.
Знам, че и в Русе има такива складове на ТСМ.

# 7
  • Мнения: 128
а знаете ли в софия къде имат склад?

# 8
  • Мнения: 1 805
Цитат на: nadi_n
Цитат на: vanilia
Особено имайки предвид цената...Е супер. #Milti


А на каква цена я купи, ако не е тайна? Защото на мен във Варна ми казаха 339 лв. Shocked пък бях подготвена за съвсем други цифри (по-надолу, естествено).


339лв...????? Това е лудост, че то в обикновен магазин е почти толкова. В София ги гледах преди месец бяха по 160лв.

Склад в София не знам да има, знам че има в Русе  и Пловдив. Но наистина в Биг Шоп магазините е доста по-скъпо от магазините ТСМ. Иначе магазине на ТСМ в София има вече почти навсякъде.
Само че някои неща са с дефекти и доста некачествени.

# 9
  • Мнения: 144
Цитат на: petia23
а знаете ли в софия къде имат склад?


Аз си купих количка от фирмен магазин TCM на пазара Борово където въртят тролей 2 и 9

# 10
  • Мнения: 128
много ви благодаря. не съм далече от борово ще отида да видя какво има.

# 11
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
А във Варна има ли магазин конкретно на TCM или само в Биг шоп им продават някои от стоките? Щото и аз бях чувала за цени на триколката от 120 до 200 лв., зависи в кой град са я купили. Ама тук направо ме разбиха с тази цена!!!

Общи условия

Активация на акаунт