Ахтопол-евтин морски курорт, вярно ли е

  • 2 104
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
ИМАТЕ ЛИ ВПЕ4ЕТЛЕНИЯ

Последна редакция: пн, 17 юли 2006, 12:30 от eli0177

# 1
  • Мнения: 5 370
Имам, да, и то доста преки, макар и да не нощуваме там никога.
в момента сме на синеморец, а то е на 5 км. оттам, та доста често минаваме.
Има бази със свободни бунгала на няколко ведомства.....и в момента активно си висят табелки, че се дават под наем помещения. Едва ли е повече от 5-6-7 лева на легло, като се има предвид, че са нещо като дървени бараки.
Освен това лелки и чичовци нон стоп висят с колите си и табелки'стаи за гости". Така че избор си има.
единственият по-скъпичък и добре изглеждащ хотел е "Шарената къща".
дори и сега да си вземеш буса и да тръгнеш е така, едва ли ще имаш проблем да си намериш стая.
Обаче плажът е много кофти, та повечето хора идват тук, в Синеморец, на плаж.

# 2
  • Мнения: 1 546
Не ми хареса тоя Ахтопол и това си е...много селско ми се видя...а и зор видяхме докато намерим квартира! искахме да останем само 3 нощувки и като 4уеха толкова малко дни, много бабки(защото пове4ето са такива) направо си ни гонеха! smile3512Ако сте за повече време по-лесно ще ви бъде с квартирите. Иначе имаше хотелчета за по 25-30лв.

# 3
  • Мнения: 52
Ахтопол е рпекрасен град и плажа не е ло6 а относно бунгала и квартири виж тукhttp://ahtopol.net/ceny.htm   http://www.vilajani.hit.bg/stai.html  http://www.kvartiri.ltd.bg/03-ahtopol.htm

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, впечатленията ми са, че е евтин. И има защо.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Ходихме в Ахтопол преди 5 години, за една седмица. Това е най-незабравимата ми почивка. Бяхме в частна квартира, осигурена от туристическа агенция. Стаята беше спретната и чиста, с невероятен изглед към залива. Плажът е красив /малко нагъчкан/, градчето, заведенията, околността, всичко е страхотно. Много ми се ходи пак там, ама да поотрасне бебчо.  Докато бяхме в Ахтопол отскочихме и до Резово и Черноморец, приказно е.
Тогава цените бяха съвсем прилични. Laughing

# 6
  • Мнения: 5 370
Ходихме в Ахтопол преди 5 години, за една седмица. Това е най-незабравимата ми почивка. Бяхме в частна квартира, осигурена от туристическа агенция. Стаята беше спретната и чиста, с невероятен изглед към залива. Плажът е красив /малко нагъчкан/, градчето, заведенията, околността, всичко е страхотно. Много ми се ходи пак там, ама да поотрасне бебчо.  Докато бяхме в Ахтопол отскочихме и до Резово и Синеморец, приказно е.
Тогава цените бяха съвсем прилични. Laughing

Искаш може би да кажеш СИНЕМОРЕЦ, щото ЧЕРНОМОРЕЦ е на 60 лм. нагоооре посока Бургас. Peace

# 7
  • Мнения: X
За ефтин не знам, но е доста гадно място за почивка. Обиколила съм цялото Черноморие от Дуранкулак до Резово, но по-селско място в лошия смисъл на думата не съм видяла. Въпросните бунгала са толкова мизерни, в заведенията е мръсно и обслужването е под всякаква критика. С две думи - не ти трябва!

# 8
  • Мнения: 168
  За евтин не знам,но е доста приятно място за почивка!:)Бяхме там с детето  края на юни-началото на юли-вила"Жани".Прилични условия(самост. сан. възел,кабелна TV,хладилник,тераса) за 10 лв. нощувката.Хареса ми градчето-спокойно,чисто,с достатъчно  добри местенца и за разходка и за хапване.Почти не съм чула чалга  Grinning.Единствено плажа не ни допадна особено,та ходехме на Синеморец ,но ,ако си с кола това не е проблем.     



# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Цитат
Искаш може би да кажеш СИНЕМОРЕЦ, щото ЧЕРНОМОРЕЦ е на 60 лм. нагоооре посока Бургас. Peace

Да, разбира се - СИНЕМОРЕЦ - страшно красиво крайбрежие!
Благодаря за корекцията, ДЕПЕШАР-чице! Wink

# 10
  • Мнения: 8 769
Последно сстъпих в Ахтопол преди три години и не искам повече да чувам за това място.  newsm11Селско, мръсно, нагъчкано, чалгарско. Отврат! Sick Плажа-фраш, не гъз до гъз, а гъз ВРЪЗ гъз! Най-лошото-местните са с отвратителен манталитет на търгаши и хитреци на дребно, готови да те изпързалят отде намерят за добре. Мързи ги, арогантни са и не на последно място -алчни!
Абе ако можете ходете някъде другаде на почивка! smile3521

# 11
  • Мнения: 5 370
Последно сстъпих в Ахтопол преди три години и не искам повече да чувам за това място.  newsm11Селско, мръсно, нагъчкано, чалгарско. Отврат! Sick Плажа-фраш, не гъз до гъз, а гъз ВРЪЗ гъз! Най-лошото-местните са с отвратителен манталитет на търгаши и хитреци на дребно, готови да те изпързалят отде намерят за добре. Мързи ги, арогантни са и не на последно място -алчни!
Абе ако можете ходете някъде другаде на почивка! smile3521
Просто не посмях толкова картинно да го кажа по-горе, леко метафоризирах, но си е точно така! Peace

Общи условия

Активация на акаунт