болки на какво може да се дължи това

  • 493
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Здравейте мами и бъдещи мами,много ме боли точно по средата на корема и яйчниците дали това може да е от настинка или е нещо сериозно много ме е страх да не стане нещо с бебчето.Аз съм чувала и чела че яйчниците да болят било нормално но точно по средата където се намира матката на било хубаво да боли ,боли ме там от 3-4 дена изонес дни имах лека температура 37-37.1  незнам имала ли е някоя от вас подобни проблеми надявам се че ще ми отговорите  много ми е притеснено и ме е страх  Cry

# 1
  • Мнения: 1 100
Не мога да ти дам някаква конкретна информация то4но за такива болки, въпреки 4е при бременност са нормални леки и променливи придърпвания, в коремната област.

Яй4ници със сигурност не са, заЩото те сега не са на съЩото място, както преди бременността, та едва ли е това.

Щом болката е постоянна, да не се 4удим, ами звъни на док.: обясни му как се 4увстваШ и той Ще прецени как да действате. Температурата е съвсем леко завиШена newsm78

Дано да не е ниЩо обезпокоително и да става въпрос за банално неразположение или настинка. Naughty Но непременно се обади на лекаря, да изсясни този въпрос.

Успех Peace

# 2
  • Мнения: 832
Горе долу по това време започна де ме боли и мен, но май по ниско и от тогава до края на бременността съм пила Магнерот.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 361
Е-е, обади се на лекаря, при болки особено в начална бременност, трябва да си особено внимателна, миличка. Вероятно ще изпишат магнезий, за да предотвратят контракции, но не се наемам да давам диагнози  Hug

# 4
  • Мнения: 43
      Аз мисля, че няма нищо страшно, ако е така както го описваш.При мен също в началото когато забременях говоря за 5 - 6 г.с. започна да ме боли от ляво, от дясно, по средата и отидох на лекар.Лекарката ми каза, че може да ме боли от всичко друго, но не и от бремеността.Каза, че в началото нямало признаци за болежки и да не се притеснявам.Ако искаш и за твое успокоение пак си отиди на лекар.
     Силно се надявам да е така като при мен и да няма нищо страшно.Стискам палци.Успех. Wink

Общи условия

Активация на акаунт