Мъжете по-специални ли са, че пикаят по стените?

  • 14 376
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622

 Преди седмица ми се наложи да чакам в колата пред един блок. Още тогава забелязах, че за близо 5-10 минути престой, точно двама мъже минаха и препикаха една и съща стена на блока  Shocked И двамата ме видяха, че съм в колата и най-безцеремонно си извадиха пишките, изпикаха си се, изтръскаха ги и си ги прибраха  Crazy

Вчера пак чакам, пак на същото място......е, не разбрах кармично ли му е заложено на тоя блок, обаче отново за 5 минути, мина един мъж, който също като другите двама преди седмица, си извади пишока, препика стената и си се загащи най-порядъчно   Whistling

Всички, за които говоря си бяха добре облечени хора, изглеждащи нормално и не можеш да предположиш, че препикават хорските стени  Thinking

Представих си как срещам мой познат мъж и се здрависвам с него, а той може да е препикал преди 2 минути някоя стена на някой блок.....  Stop

И друго си помислих- що не съм виждала жени да приклякат в нужда? Що ние се стискаме, пък те се чувстват свободни да препикават де що видят?  Close И като толкова им се пикае, не може ли да я свършат тая работа докато са някъде на закрито? Едва ли цял ден сноват по улиците...баси! Sick

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Ми, Бубе, ако можеш - давай, препикай и ти някоя стена. Амаха, само те ще са привилегировани! Mr. Green

# 2
  • Мнения: X
Ми, Бубе, ако можеш - давай, препикай и ти някоя стена. Амаха, само те ще са привилегировани! Mr. Green

 Joy Joy

# 3
  • Мнения: 5 622
 Там е работата, че аз никога не съм изпадала чак в такава нужда  Thinking Пък и аз пия бира да речем  Thinking

# 4
  • Мнения: 5 255
Всичко идва от тук  smile3527
Да няма връзка и с кучетата - те нали маркират  Mr. Green
Или да няма някоя разгонена женска в блока  Mr. Green hahaha Joy

# 5
  • Мнения: 5 622
Или да няма някоя разгонена женска в блока  Mr. Green hahaha Joy

Не се бях сетила за това  Crazy

Но е гнусно, каквато и да е причината...Ние жените, уж сме по-пикливи, пък жена да препикава плочките/асфалта (поради невъзможност за стените), не съм виждала  Thinking

# 6
  • Мнения: 6 711
Този момент със здрависването настина е гаден  Sick

# 7
# 8
  • Мнения: 5 255
Абе Бубе, ква тема - сега няма да се здрависваме с мъжете  Mr. Green
Направо на целувки ще минаваме  Crazy

# 9
  • Мнения: 7 474
Този момент със здрависването настина е гаден  Sick



 smile3532  Кой знае колко пишки сме пипнали  ooooh! ooooh! ooooh!

# 10
  • Мнения: 6 711
Този момент със здрависването настина е гаден  Sick



 smile3532  Кой знае колко пишки сме пипнали  ooooh! ooooh! ooooh!


Може, може ! Joy Joy

# 11
  • Мнения: 5 622
Абе Бубе, ква тема - сега няма да се здрависваме с мъжете  Mr. Green
Направо на целувки ще минаваме  Crazy

Да...нали някои ги е гнус да г пипат и направо ги лапат  Crazy (отклоних се от темата вече, край! Crazy)

# 12
  • Мнения: 25 441
И аз си мисля, че маркират! Joy
А за пикаещите по шосетата какво ще кажете?  newsm78Не съм видяла жена да клекне до колата на банкета и да пишка. Все ще е завряна в някое храстче. Но мъжът - за него е достатъчно да се обърне с гръб към шосето и спокойно да пусне мощна струя. А някои даже не се обръщат и с гръб...   Sick

# 13
  • Мнения: 9 990
Остави здрависването-наистина не знаеш дали си е измил ръцете някой.Ама нужно ли е под прозорците на хората да мирише на пикоч?Ей в това е драмата.Като им се допикае, а са толкова силни, че не могат да стиснат до първото кафене-поне в храсти да е, а не на стената на блока.Аз ако живея там-заливам с гореща вода без пощада Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 490
Или да няма някоя разгонена женска в блока  Mr. Green hahaha Joy

Не се бях сетила за това  Crazy

Но е гнусно, каквато и да е причината...Ние жените, уж сме по-пикливи, пък жена да препикава плочките/асфалта (поради невъзможност за стените), не съм виждала  Thinking


 hahaha hahaha hahaha те наистина като кучетата бе, маркират територия , на първия етаж коя ли мома живее? Joy

Общи условия

Активация на акаунт