"70% загуба по трасето...интернет услуги"

  • 809
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 978
Момичета,
моля ако някой разбира да каже..

Проблема е в това, че когато се опитам да кача някоя снимка или файл в мейл.бг (например) или във фото.бг или я качва след 15мин или дава грешка в страницата.

Плащаме за:
Meждународен достъп International - 1,25 Mbit/s (160 KB/s)
Достъп до българското интернет пространство BG Peering - 12,5 Mbit/s (1.6 MB/s)

Няколко пъти звъним при доставчика си и няколко пъти след проверка от тяхна страна ни казват, че имаме загуби по трасето.
Дали грешката е в нашият компютър или да си търсят проблема при тях?

Вече ми писна да ми отговарят:  "Да ще проверим или оставихме съобщение и т.н." ooooh!

Предварително благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 622

 И на нас ни се беше случвало преди. Мисля, че грешката е при тях. Където и да е, обаче ТЕ трябва да си я оправят. На нас ни казваха, че има загуба на пакети, каквото и да означава това  ooooh!

# 2
  • Мнения: 2 978
Уф...ясно.... ooooh! Благодаря  bouquet

Дала съм им срок до понеделник..ако не отивам и ще им вдигна скандал...Егати.. #Cussing out

# 3
  • Мнения: 3 457
и в нас установиха загуба на пакет newsm78

# 4
  • Мнения: 6 417
Уф...ясно.... ooooh! Благодаря  bouquet

Дала съм им срок до понеделник..ако не отивам и ще им вдигна скандал...Егати.. #Cussing out

Кой ти е доставчика? newsm78

# 5
  • Мнения: 2 978
Уф...ясно.... ooooh! Благодаря  bouquet

Дала съм им срок до понеделник..ако не отивам и ще им вдигна скандал...Егати.. #Cussing out

Кой ти е доставчика? newsm78

Ако искаш си изтрий Личните и ще ти го пратя там Wink....да няма сърдити и обидени после..знам ли newsm78

# 6
  • Мнения: 899
Проблемът е в доставчика, т.е. в тяхното трасе. Ако е лан, вероятността да го оправят е много малка..

# 7
  • Мнения: 2 978
Проблемът е в доставчика, т.е. в тяхното трасе. Ако е лан, вероятността да го оправят е много малка..

Хм..как така няма да го оправят? newsm78

Плащаме си за 100%, а не за 30% доставка на интернет...странна работа. Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 42
Проблемът е в доставчика, т.е. в тяхното трасе. Ако е лан, вероятността да го оправят е много малка..



 Naughty не съм съгласна

# 9
  • Мнения: 6 417
Аз имах такъв проблем преди 2-3 м. и ми казаха, че е от лан-картата ми  newsm78

# 10
  • Мнения: 2 978
Аз имах такъв проблем преди 2-3 м. и ми казаха, че е от лан-картата ми  newsm78

А какво направиха за да го разберат това...във вас ли дойдоха? Щото и на нас ни казаха, че можело да ни посетят..ма да идват, че ми писна вече #Cussing out

# 11
  • Мнения: 945
Аз имах такъв проблем преди 2-3 м. и ми казаха, че е от лан-картата ми  newsm78

Това по телефона ли го провериха? Ало е така метнали са те яко Outta Joint...

# 12
  • Мнения: 42
Аз имах такъв проблем преди 2-3 м. и ми казаха, че е от лан-картата ми  newsm78

А какво направиха за да го разберат това...във вас ли дойдоха? Щото и на нас ни казаха, че можело да ни посетят..ма да идват, че ми писна вече #Cussing out


Вини може ли да ми кажеш интернет доставчика си .Аз работя за един. Мисля ,че мога да съм ти от полза

# 13
  • Мнения: 6 417
Аз имах такъв проблем преди 2-3 м. и ми казаха, че е от лан-картата ми  newsm78

Това по телефона ли го провериха? Ало е така метнали са те яко Outta Joint...

Още когато ми пускаха Нета.

Общи условия

Активация на акаунт