Какво мислите за близкоизточния конфликт?

  • 8 278
  • 157
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
Израел - Палестина, Ливан, Сирия, Хамас, Хизбула.......

# 1
  • Мнения: 1 629
Мисля, че всички са идиоти. През 86-та бях в Бейрут, по време на бомбардировките. В пристанището, в града се водеше война. Никога няма да забравя този полуразрушен от бомбите  град. Никой не заслужава това! Нито палестинците, нито израилтяните, нито ливанците, нито никой! Яд ме е, че като решат да се избиват хората, никой и нищо не помага. Ама и ООН можеше да си направи малко труда!

# 2
  • Мнения: 5 790
Само искам да кажа, че ООН отдавна е организация със затихващи функции и не може да направи абсолютно нищо, освен да си чеше езика и да приема резолюция след резолюция, с които никой не се съобразява.
Аз няма да напиша мнението си за този конфликт в Близкия изток, защото съм силно пристрастна и вероятно с това, което ще кажа, че предизвикам емоции. Предпочитам да си запазя мнението за себе си. Но е жалко, че за едно парче земя умират хора, и то от много, много години.

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мисля, че някои хора бая пара изкарват от такива "конфликти". Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 804
Без коментар!!!

# 5
  • Мнения: 7 837
По принцип не одобрявам какъвто и да е конфликт, а пък в онзи район на света, си е направо страшно  Confused Яд ме е заради невинните жители и младите войничета, които тикат на първа линия, докато разни палячовци като Буш ми се празнят то ТВ и се опитват да разсъждават глобално  Sick

# 6
  • Мнения: 2 019
кофти.следя с интерес 4е и приятелката ми е там.дано да спрат наи-сетне

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Лоши неща мисля, много лоши SadСтрашно е и по-страшно става всеки ден.Мъчно ми е за всички онези хора, загиващи за нищо и половина, заради земя, колкото монета, заради религиозни различия, когато Бог е един SadИ направо беснея, че олигофрени като горепосочения наливат пари в проливането на невинна кръв #Cussing out
Но..в крайна сметка, така е било..така и ще продължава CryЩе продължават да се избиват, децата в Африка ще продължават да измират от глад, в Америка ще продължават да са на диета, а ние ще си дивеем тука в центъра на цивилизацията Tired

# 8
  • Мнения: 5 622

 Мисля, че този конфликт е крайно време да има КРАЙ !

# 9
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 021
Войната там е бизнес!И всички знаят за кого!Разиграват се милиарди,а уж раздават демокрация.Поне да не говорят!!!

# 10
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
По принцип не одобрявам какъвто и да е конфликт, а пък в онзи район на света, си е направо страшно  Confused Яд ме е заради невинните жители и младите войничета, които тикат на първа линия, докато разни палячовци като Буш ми се празнят то ТВ и се опитват да разсъждават глобално  Sick

съгласна с казаното.
 и за съжаление не ми се вярва , че скоро ще свърши.

# 11
  • Мнения: 2 116
Лоши неща мисля, много лоши SadСтрашно е и по-страшно става всеки ден.Мъчно ми е за всички онези хора, загиващи за нищо и половина, заради земя, колкото монета, заради религиозни различия, когато Бог е един SadИ направо беснея, че олигофрени като горепосочения наливат пари в проливането на невинна кръв #Cussing out
Но..в крайна сметка, така е било..така и ще продължава CryЩе продължават да се избиват, децата в Африка ще продължават да измират от глад, в Америка ще продължават да са на диета, а ние ще си дивеем тука в центъра на цивилизацията Tired
Нямам какво да добавя... Tired

# 12
  • Мнения: 113
Израел - Палестина, Ливан, Сирия, Хамас, Хизбула.......
отвратително е  #Cussing out. загиват невинни жени и деца и никой не си мърда пръста. ливанците не заслужават това, жалко е за прекрасната държава  #Cussing out, природа и архитектура

# 13
  • Мнения: 5 877
мисля, че е отвратително.
не съм ни най-малко антисемитка, имам приятели евреи и пр., но това, което прави държавата Израел в Близкия Изток (като събаряне на къщи дори жителите да са вътре например) ме отблъсква тотално. А на другата страна не й трябва много... този конфликт няма скоро да се разреши.

# 14
  • Мнения: 5 140
Че е пълна безсмислица и е ужасно това, което става там.

Общи условия

Активация на акаунт