Препоръчайте ми зъболекар

  • 2 294
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Здравейте,
искам някой да ми препоръча добър и внимателен зъболекар, защото цялата ми уста е за ремонт. По-специфичното при мен е, че съм с алергии и зъболекаря трябва да е достатъчно внимателен, а не да ми казва, че си въобразявам и да ми докара беля. Трябва ми съвестен и опитен стоматолог, който да не изпада в паника от това, че съм алергична към упойки или хлор-фенол!!! Ще правя и металокерамика. Ако някой може да ми помогне, ще съм безкрайно щастлива и благодарна. Вече трети месец не смея да стъпя на зъболекар, а нямам един здрав зъб. Дори и да направя алергия от нещо, искам да съм сигурна, че лекарят ще знае какво да прави.
Благодаря ви много.

# 1
  • Мнения: 698
д-р Шишков, бул Янко Сакъзов 46, тел. 843 25 61

Цените му са малко високи, но съм много доволна, ходя при него от 1992.  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 217
......м-м-...колко високи са цените.... newsm78

# 3
  • Мнения: 698
Ами по принцип знаеш, че зависи какво точно ще ти правят. 65 лв. плащам за голям кариес, 50 лв. за малък, лечение на корени при всички положения идва трицифрено число и т.н. За мен лично тези цени са приемливи, защото качеството е без коментар. Работи само с качествени материали, много професионално, отношението е безупречно и не на последно място, самият доктор страшно ме разтоварва с присъствието си.

Честно казано, не знам на други места какви са цените, но мъжът ми плати за лечение на корени/ изграждане на полуразрушен зъб под 100 лв. на друго място - резултатът е несравним.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 217
Права си, защо човек да плати 5 пъти по 30 лв, например, като може да дадеш веднъж 100-150 - да ти е мир на главата! Ще взема да го посетя този човек. Ако и аз съм толкова доволна от него - екстра! Аз съм малко и паника, так че, щом разтоварва с присъствието си е добре. Дано и на мен да ми действа така.


# 5
  • Мнения: 698
Дано! Ще ти стискам палци!  Hug

# 6
  • Мнения: 61
алекса, посети ли доктор шишков и какви са ти впечатленията?

аз от половин година не ходя на зъболекар, при условие че много ми се налага...и вече превъртях от търсене и питане без резултат.

# 7
  • Мнения: 386
Доктор Ивайло Рибагин   изключително способен,  добър, кадърен  доктор...Работи с най качествените материли, апаратурата е най- ново поколение, много красив кабинет- цените средни ... Много съм доволна наистина...    тел.   0889 299 289

Общи условия

Активация на акаунт