Отворен въпрос към всички !!!!

  • 12 328
  • 189
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Здравейте На всички!Рядко пиша във форумите,но се престраших.Не знам дали точно тук е мястото на моят въпрос,но искам да Ви попитам -все пак тук са доста хора и мисля ,че с Ваша помощ ще взема правилното решение.Не 38 години съм и все още нямам деца.Така се случи-кариерата преди всичко.Приятелят ми каза ,че е малко късно за това вече.Какво ще ми посъветвате-да осиновя ли дете или да имам шансове все още?
Искрена ще съм Ви благодарна ,ако изкажете Вашите мнения.Те ще са много ценни за мен!

Последна редакция: сб, 15 юли 2006, 19:03 от Viava

# 1
  • Мнения: 490
Какво значи -късно е вече ?  newsm78
Ти нали го  искаш , какво те спира - само приятеля ти?
Ако всичко е наред при теб като цяло нищо не ти пречи да опиташ-това е благословия ! Hug
Ако пък приятеля ти не иска има донори и малки ангелчета, които чакат да бъдат избрани! Hug

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Според мен, ако всичко в здравословен аспект ви е наред, по- добре е да се опитате да имате свое дете  Peace

# 3
  • Мнения: 7 384
              На твоя въпрос най-добре ще отговори лекар-специалист.Лично аз бих направила консултация.Не си чак толкова "престаряла",че да не се направи опит,ако си здрава мисля,че няма никакъв проблем.Познавам родители,които могат да бъдат баба и дядо на детето си.То е на 3 години,майката - на 45,а таткото е по-стар.Детето е живо ,здраво и умно , и си е тяхно.И не са единичен случай.Така,че първо пробвай свое,а ако има проблем тогава мисли за други варианти.Успех. Peace

# 4
  • Мнения: 13 512
Разбира се, че не е късно-направи си необходимите изследвания и ако всичко е наред- смело напред. Моята приятелка е на 36 и чака бебе следващият месец и всичко е наред при нея. В този форум ще можеш да прочетеш  за много такива примери. Но си мисля, че по-скоро темата ти е за" Искам бебе"

# 5
  • Мнения: 61
Първо Ви благодаря за мненията!
При всички прегледи гинеколога казва,че е нормално .
Може би се страхува,защото вече има дете -не знам????

# 6
  • Мнения: 490
Те винаги се страхуват , дори и 10 да имат преди това !
Не е съгласен или се мъчи теб да убеди ,че ти не искаш?

# 7
  • Мнения: 2 818
Здравей, виж тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=52029.0   Peace
 

# 8
  • Мнения: 61
Благодаря!
Кариерата ми била на първо място и нямало да мога да се справям с бебе и нищо нямали да излезе от това.А пазенето е повече от сигурно!
Не знам!Дайте ми съвет!

# 9
  • Мнения: 61
Благодаря ти Maktub!!!!!!
Прочетох тази тема във форума!!!! Simple Smile
Благодаря ти!Значи не съм сама и Бог да благослови моето желание да се сбъдне!

# 10
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Според мен приятелят ти просто не иска да поеме такава отговорност. Щом вече си има дете, решил е че може да мине и без още едно. За теб изобщо не е късно, що за глупости!

# 11
  • Мнения: 61
Ама аз не искам да го ангажирам с нищо!И не искам да поема никаква отговорност!Просто искам да стане баща на детето. newsm78

# 12
  • Мнения: 46 508
Опитай и ако не стане, тогава си осинови детенце  Peace
Свекърва ми е родила третото си дете на 40 г., 38-те ти години не означават задължително проблеми   Grinning

Пожелавам ти успех  Hug

# 13
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Опитай да имаш свое детенце първо. Етърва ми е на 38 г. и само преди седмица се похвали че е бременна. За първи път й е Wink

# 14
И според мен се опитайте да имате свое бебче newsm30Повярвай ми няма нищо по хубаво от това newsm51Остави на заден план тази пуста кариера,та ти за кого я градиш, ако няма кого да зарадваш.А една жена като роди след 40 се преражда,тъй че какво те притеснява newsm78 та хубавото тепърва предстой.Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт