Старозагорки отново търсят графично-дизайнерска помощ

  • 327
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 243
Дами,
Отново имаме нужда от помощта ви.
Благодарение на Зъхи, беше съставен текстът на поканата до бременните от Стара Загора, с които ще проведем среща по случай ССК. Зъхи, благодарим ти  bouquet

Обаче сега този текст трябва да се оформи като покана - с разните му там финтифлюшки и вързулки, а единствената способна на това СЗ кърмачка - Джейд, най-фатално замина на море и не може да я свърши тая работа. Аз лично не умея.

Търся доброволка, която да направи нещо по въпроса срещу благодарност пред строя. Ще се печата на лист А4 с лазерен принтер. Молбата ми е, да не е с размерите на целия лист, че ще е доста неугледно.

Ето текста на поканата:


Кърменето - най-доброто за майката и бебето

Покана до всички бъдещи майки от Стара Загора по повод Световната седмица на кърменето (ССК)

Мили бъдещи майки,

Ако искате да научите повече за храненето на вашето неродено бебе, ако искате да разберете как можете да му дадете най-добрия старт в живота и да направите най-ценната инвестиция за неговото и вашето здраве, заповядайте на среща-разговор на 27.07.2006 год. от 10:30 ч. в Столовата на Родилно отделение - АГ Комплекс при МБАЛ "Киркович" - Стара Загора.

Ние - кърмещите майки от града ви каним да си поговорим за всичко, което ви чака след раждането - кърмене през първите дни от живота на бебето, справяне с най-честите проблеми, с които се сблъскват майките, за тайнството на това древно и модерно "изкуство".

Елате и ще ви разкажем как можете да се "преборите" с някои предразсъдъци на  обществото, как да отгледате здраво, умно, спокойно и щастливо дете, как да превърнете храненето и гледането на бебе в удоволствие и не на последно място - как да направите най-доброто и за собственото си тяло след изтощителните 9 месеца.

Искаме да отпразнуваме заедно с вас ССК, която ежегодно се провежда в целия свят от 1 до 7 август.

Домакин на нашата среща-разговор ще бъде д-р Данаил Даков, Началник Отделение по Акушерство и гинекология при МБАЛ "Киркович", Консултант по кърмене.

Приветстваме носенето на всякакви калорични и не толкова калорични вкуснотии и напитки, за да превърнем празника в истински купон!

Очакваме ви!"

Това е.
И аз очаквам с надежда някой да удари едно рамо, защото ако не се случи нещо такова, в понеделник са хващам с WORD-а и каквото направя, това ще е. Grinning


Забележка: На компютъра нямам Корел, ако това има значение. Имам Адоб Акробат Рийдър.

Последна редакция: сб, 15 юли 2006, 19:12 от Сеньора Хапка

# 1
  • Мнения: 481
Аз се занимавам с предпечат професионално, но тези дни детенце е много неспокойно и не мога да се ангажирам. До кога най-късно трябва да са готови файловете за печат? На цветен принтер ли ще се печатат, трябва ли да има снимки, какъв ще бъде форматът и ще се прегъва ли поканата? Нека да уточним тези подробности и ще ти кажа дали мога да помогна Simple Smile

# 2
  • Мнения: 6 243
Благодаря много за предложението.
Извинявам се, но тези дни ми беше доста натоварено и пропуснах да напиша по темата. Поканата е готова. Предстои да я разпечатаме и разпространим.

Общи условия

Активация на акаунт