Лапароскопия във Варна

  • 3 482
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 210
МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ КАЖЕ КЪДЕ ВЪВ ВАРНА ПРАВЯТ ЛАПАРОСКОПИЯ И КОЛКО БИ МИ СТРУВАЛА?

# 1
  • Мнения: 948
Цитат на: RUMY32
МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ КАЖЕ КЪДЕ ВЪВ ВАРНА ПРАВЯТ ЛАПАРОСКОПИЯ И КОЛКО БИ МИ СТРУВАЛА?

Руми, ще си позволя да ти пусна линкове към теми на една моя позната.  Тя дойде и до София специално да се срещне с тукашните светила. Доста проучва и разпитва преди да й се направи лапарото. Познавам я и вярвам в преценката й..

Ето ги хронологично:
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Cat=159&Board=probzab&N … mp;sb=4&part=
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Cat=159&Board=probzab&N … p;sb=4&part=1
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Cat=159&Board=probzab&N … mp;sb=4&part=

Дано съм била полезна. Незнам дали ще успееш да се свържеш с нея за подробности, защото в момента няма нет.
Все пак дано има още мнения по въпроса. Колкото повече коментари- толкова по- добре.
Пожелавам ти успех!

# 2
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Цитат на: RUMY32
МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ КАЖЕ КЪДЕ ВЪВ ВАРНА ПРАВЯТ ЛАПАРОСКОПИЯ И КОЛКО БИ МИ СТРУВАЛА?

 Бих си позволила да ти дам един съвет,
Ако имаШ  Възможност ориентирай се към София, заЩото по време на престоя ми в болницата след лапарото се наслуШах на налепи истории за лекари от провинцията...(нали4ие на трети асесорен яй4ник(цитирам епикризата която видях с о4ите си издадена от ВМИ Пловдив) със следи от овулация, което при лапарото в Май4ин дом се ококазва  наи обикновена киста....
Бих препоръ4ала лапарото пред снимката и хидротубацията, заото то е по комплексно изследване(тръбите може да пропускат идеално, но ако фибриларният апарат не функционира, яицеклетката така и не достига дотръбите..., а това не може да се диагностицира със снимка)  и дава представа за състоянието на целия репродуктивен апарат, а освен това една диагности4на лапароскопя винаги може да премине в оперативна, ако  е налице някъкъв по лек проблем(отстраняване на киста, финестрация на яй4ниците и т н т...)

# 3
  • Варна
  • Мнения: 210
Благодаря ти много за съвета,но и аз не знам вече какво да правя и към кого да се обърна.Толкова време ,нерви и пари заминаха по доктори.Не знам аз ли попадам все на неподходящи.Уморих се от всичко това.Последният,при когото ходих 3 месеца ми стимулира овулацията,през ден ме вика на фоликометрия,а много добре знаеше,че съм имала извънматочна бременност и проблемът ми е може би в тръбите.Исках да ми направи по-точно иследване на тръбите,но той не пожела.Каза ми ,че нямало нужда,там всичко било наред.Как разбра само с един преглед,не можах да си обясня.Добре,че се усетих навреме,не знам още колко щеше да ме мотае с тези безмислени стимулации,защото аз овулация имам.

# 4
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
То това не е много по темата, но за съжаление 99.9% от лекарите са такива, аз загубих около година и половина в Пловдив, нерви ,пари..  Вси4ки ти обеЩават 4удеса... а само се 4удят какво да измислят за да те повикат на консултация, и как да ти вземат парите заото те ти  излекували това или онова, оба4е то пък после се появило неЩо друго.... и така докато ти писне да те мотаят....Позната история...
Единственият лекар който за мен прави изклиу4ение е Др Богдан Налбантски от Маи4ин дом, по онова време беШе доцент, сега може и да е професор....
 Бях  негова пациентка, след като направи вси4ки възможни по онова време изследвания(97г) ми обясни 4е нямам фзи4ески проблем ...И беШе достатъ4но ети4ен да ми каже, 4е той е дотук и не може да направи ниЩо пове4е.Въпреки 4е аз настоявах да продължа да ходя при него, той беШе категори4ен , 4е оттук нататък само аз мога да си помогна и не са ми необходими нито лекари нито  медицински терапии.
От другите моми4ета с които висяхме по Май4ин дом зная, 4е е достатъ4но откровен с вси4ки, независимо дали истината е била приятна или не...

Общи условия

Активация на акаунт