МРАВКИ

  • 1 858
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 534
Помогнете с идеи , нападнаха ме мравки
Не мога да открия пътечката , виждам ги по стените , по бюрото , че даже и в кухнята , около мивката
Напръсках едната стая(тогава беше само тя ) с препарат за хлебарки , този бълг. синия с жълтата капачка , ама няма ефект .

# 1
  • Мнения: 274
Има едни къщички за мравки - хранилки, слагаш ги там кадето ги виждаш най много, ходят да ядът и се тровят и постепенно изчезват.

# 2
  • Мнения: 5 647
И вкъщи се появиха, при това в банята.  #Crazy Поръсих със сол мястото, от където видях, че излизат и сега като че ли ги няма вече. Може и да се преместят другаде.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Използвам темата, за да се оплача от едни много дребни кафеви буболечки, летят,лазят и се свират в хляб и тестени изделия основно, брашно и т.н....Има ли някой и с какво да ги трепя?

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
У нас се бяха настанили трайно на първия етаж (в къща сме), и свекърва ми дойде да ги бори с някаква смес от мед и "БОРАКС" .Имаше ефект
Лошото е че от днес имаме на втрория етаж, в спалните и основно в дрешника  #Crazy
Заложила съм им тарелки от сместа , пък да видим  Crossing Arms
Обаче , Боракс-ът е някакво лекарство и ако сте с ходещо и лапащо детенце- внимателно!
Успех с борбата!

# 5
  • София
  • Мнения: 480
По аптеките има отрова за мравки. Сега не се сещам за търговското наименование или за фирма производител, че отдавна не съм купувала.

# 6
  • Мнения: 2 534
Ама Gena , и аз така , на партерен етаж живея , нищо , че е в блок
Последния път , като имаше (преди пет години) се оказа , че целия блок е пламнал , виновен беше един комшия (бивш парламентарен секретар) , донесъл си човекът мравуняк от Витоша и си го изтипосал на терасата  #Crazy Б**и изкуфелия старец  newsm78

# 7
  • Мнения: 772
В борбата срещу мравките най-верните помощници са лавандулата, тимианът и дивият кервиз. Оставете ги да съхнат на букет по врати и прозорци.

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Помощ! И при мен отскоро виждам, едни такива малки прозрачно кафяви. И най-лошото, в кухнята са  Sick. Кажете с какво да ги моря.

Общи условия

Активация на акаунт