А давате ли скара на вашите дечица?

  • 1 228
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 089
Днес ще си правим барбекю и си мисля дали и тя да хапва или на нея да приготвя нещо друго?

# 1
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Не съм давала още,ако иска давай.

# 2
  • София
  • Мнения: 10 825
Не виждам защо да не хапне детето, все пак на година и 10 месеца сте. Препоръчвам ти да не ръсиш месцата с черен пипер, поне тези, които ще са за госпожицата Wink А ако знаеш на барбекюто какви хубави стават зеленчуците, мммм.........   chef



Всъщност имаше някакви изследвания, според които барбекюто е канцерогенно заради някакви съединения, които отделяли въглищата при горенето си. Не си спомням съвсем точно какво беше newsm78
Аз лично съм малко скептична относно това, но те уведомявам, защотот нали трябва да знаеш всички страни на въпроса:D

# 3
  • Мнения: 8 505
Давам.
Без силни подправки.Ако е кайма-да е от мляно пред очите ми месо.

# 4
  • Мнения: 1 645
Не съм давала Naughty

Веднъж баща му го пробва,но Дани само го помириса и избяга.

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз не бих дала....поне до 3

# 6
  • София
  • Мнения: 6 794
 Shocked
Добре де, вашите деца какво месо ядат? Ако не им давате печено месо, което според мен е най-добрият вариант... newsm78 Само варено месо?  Sick Моето дете яде пържоли, отпреди да има 2 зъба в устата си. Виж, наденици и такива избягвам да давам, защото не се знае какво има в тях, не че като види на масата салам не яде...мога ли да я спра?
Наистина ми е чудно защо дете на почти 2 години да не може да яде месо на барбекю?

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Наистина ми е чудно защо дете на почти 2 години да не може да яде месо на барбекю?

Заради бензпирените, които се натрупват в месото приготвяно на дървени въглища......щом толкова искаш да знаеш.........този канцероген е толкова силен, че в килограм месо се равнява на изпушени сто кутии цигари или нещо такова...........
А и на скара не му давам, защото вкъщи такова не е яде.........
И да- детето ми до сега е яло само варено месо.........

# 8
  • София
  • Мнения: 6 794
 Hug
Няма пробелми, интересно ми беше да знам.

# 9
  • Мнения: 46 492
Давала съм пиле на скара, нейното парче го печем малко по-дълго, за да няма сурово вътре  Grinning

# 10
  • Мнения: 1 645
Shocked
Добре де, вашите деца какво месо ядат?

Моят яде месо само когато е във манджа.
По друг начин не иска.
А и той не е по мръвката,за разлика от баща му.

# 11
  • Мнения: 3 394
Виждам,че детето ти е дори по-голямо от моето (с 2 месеца) и се чудя защо да не му даваш скара? Стела отдавна яде каквото ние ядем и не купувам готови пюрета вече. Дори и рибата аз й готвя, а в летния сезон скара правим поне 2 пъти седмично-детето от нея хапва! Пилешки пържолки, наденички, препечен хляб, царевички, доматки ( с гъбките внимавам).
Давай си му на детенце, ако му хареса-супер, ако не-друго и готово!

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Давам месо приготвено на скара и на барбекю.Изпечено е идеално и той си го яде с охота.Големи са вече, няма да ги гледаме в инкубатор.В много книги пише, че месото на скара е най-полезна.А това, че вече се чудят какво да напишат и изкарват всичко вредно не го чета, че им се ядосвам.

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Давам винаги, когато приготвям за нас. Оставям парченца за нея без подправки и по- добре изпечени. Харесва й, защо да не давам...

# 14
  • Мнения: 4 406
давам, но той не иска... често си мисля че е вегетарианец по негово си желание, със зор яде месо, и то само в пасирана манджа

Общи условия

Активация на акаунт