А кое е идеалното място за живеене във Варна?

  • 9 667
  • 121
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 011
От темата за София, се зачудих какво е според вас най-хубавото място за живеене във Варна?

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз съм си заплюла една кооперация, но няма да кажа къде, че имам мераци  Mr. Green
За мен, навсякъде, близо до центъра и морската градина. Само към Чайка съм предубедена, че много духаше, но може  би сега е различно

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Именно Чайка одобрявам. Просторно, кротко, близо до чаршията и морския гьол... Харесвам!  Wink

# 3
  • Мнения: 1 187
Аз пък си харизах Гръцката махала  Mr. Green ама само в сънищата  Tired

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 781
В Чайка е скъпо...  Tired Ако можех да избирам, бих избрала да не е на много оживена улица или булевард, но да е близо до цивилизацията.  И аз си "набелязвам" разни кооперацийки, ама само мечтая... Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 3 405
Най-хубаво е да имаш къщичка на брега на морето, ама аз нямам Wink

# 6
  • Мнения: 547
Харесвам Чайка, Левски и Цветния в тази последователност. Колкото по-далече е от морето, толкова по-малко ме привлича квартала Simple Smile
Иначе Чайка ми допада не само заради близостта до центъра и морето, но и заради широките междублокови пространства, които в т.нар. широк център, пък и не само там, вече са много кът...
Аз обаче не искам да живея във Варна, ама май така се случва, че тук съм живяла в по-голямата част от живота си. Искам да живея в някое от близките села, хем си на 10-ина км от центъра, хем живееш на спокойствие. И в този ред на мисли, идеалното място е там, където е домът ти!

# 7
  • Мнения: 76
Кайсийката, много си я обичам, макар че преди да се омъжа живеех в Левски и си мислех, че никога не бих харесала друго място. Както вече казах от "кайсийката" не мърдам, поне докато не започнат да я пренаселват с ново строителство (че както са започнали да застрояват полянката с магазини за автомобили...). Площадките са кът, но поне поляни има в междублоковото пространство. Много майки и деца, което, като че ли го няма в другите квартали  newsm78 Ами с две думи.... пренаселено, далече от шума. Училище, детска градина пазар, всичко на една ръка разстояние Simple Smile Транспорт бол, каквото си помислиш всичко минава от там, ако имаш кола още по-добре Simple Smile

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Интересно, не бях се замисляла. До някой тенис-корт ще да е  най-хубаво, в Чайка имаше един едно време.. Laughing Морето ми харесва, ако го гледам от някоя просторна тераса, абе центърът е супер заради бързите връзки с много важни места, но е шумен и прашен. Гръцката махала все ме стресира, че няма да мога да изляза от кривите й улички  Laughing тръгваш нанякъде и хоп - изненадка, озовал си се до морето (примерно)

# 9
  • Мнения: 4 195
на плажа Mr. Green

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 781

Вие там зеленина май нямате хич...  Thinking

# 11
  • Мнения: 2 253
Варна е хубав град Heart Eyes
където и да е,важното е да си У Варна Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 2 530
За мен най- доброто място е близо до Спортната палата. Живяла съм там на ул. " Васил Друмев". В близост е до пазара Чаталджа, морската градина и центъра.Също много си харесвам улиците " Македония" и " Баба Рада".Ех, Варна. Как ми липсва.

# 13
  • Мнения: 2 261
ВАРНА-СУПЕР СА ЦВЕТНИЯ,ПАЗАРА И ЛЕВСКИ. В ЧАЙКА СЕ ТАКОВАТ ВЕТРОВЕТЕ,В ГРЪЦКАТА ЩЕ ИЗГНИЕШ ОТ СТАРОСТ И ВЛАГА.

# 14
  • Мнения: 2 261
варна е супер ,където и да живееш.

Общи условия

Активация на акаунт