пак за майчинството

  • 388
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 544
Извинявам се ,че пускам нова тема пак за това майчинство ,но нещо не ми е ясно и исках да ви питам; -Наложи се да се преместя от една фирма във друга .От първата ме освободиха първите дни на юни а в новата ме назначиха към 20-ти юни при което се получават няколко дни дупка като за този период ми внесоха осигуровки и счетоводителката в новата фирма каза че за съответния  месец няма да взема майчинство ,но от следващия ще си продължи т.е. сега трябва през август да ми преведат за юли. Та въпроса ми е имате ли представа дали става така или има нещо объркано /не знам защо но имам някакво такова усещане  newsm78/
Благодаря ви   bouquet

# 1
  • Мнения: 8 917
Извинявам се ,че пускам нова тема пак за това майчинство ,но нещо не ми е ясно и исках да ви питам; -Наложи се да се преместя от една фирма във друга .От първата ме освободиха първите дни на юни а в новата ме назначиха към 20-ти юни при което се получават няколко дни дупка като за този период ми внесоха осигуровки и счетоводителката в новата фирма каза че за съответния  месец няма да взема майчинство ,но от следващия ще си продължи т.е. сега трябва през август да ми преведат за юли. Та въпроса ми е имате ли представа дали става така или има нещо объркано /не знам защо но имам някакво такова усещане  newsm78/
Благодаря ви   bouquet
А ти си продължаваш майчинството така ли?Имам предвид, че неси работила и ден през м.юни?
Имаш право пропорционално на дните, в които си се водила на работа да си вземеш майчинството. Peace

# 2
  • Мнения: 1 544
Ми имам някакви дни които са ми работни .Дупката е от около 20 дена.

# 3
  • Мнения: 47 901
трябва да си работила(водила на работа)3 работни дни,за да излезеш в майчинство
дупката ти е доста голяма(над половин месец),и ако счетоводителката ти е написала и 3-5 раб дни-ето ти цял месец Wink
мисля че е нормално че ще пропуснеш 1 месец майчинство newsm78

# 4
  • Мнения: 8 917
трябва да си работила(водила на работа)3 работни дни,за да излезеш в майчинство

Това определено ми е интресно къде си го прочела - нямам спомени да съм срещала нещо подобно newsm78 Peace Би ли ми казала основанието?

# 5
  • Мнения: 47 901
ми основанието е че аз не можех да изляза в майчинство,и това ми го обясниха лично в нои ,след много разправии,иначе аз лично нямам претенции да разбирам от тези неща Wink

# 6
  • Мнения: 8 917
ми основанието е че аз не можех да изляза в майчинство,и това ми го обясниха лично в нои ,след много разправии,иначе аз лично нямам претенции да разбирам от тези неща Wink

Неее, не говорех за претенции - просто ми стана интересно newsm78 Понеже не съм срещала подобно ограничение, да си наваксам с инфото, затова Simple Smile Peace

# 7
  • Мнения: 1 544
Всъщност на мен питането ми не е за този въпросен месец/за него ми е все едно дали ще ми платят или не/ интересува ме дали нататък ще ми тече майчинство защото бях чувала някакви неща от сорта на това ,че докато си в майчинство не можеш да сменяш месторабота или ако имаш прекъсване пак нещо не става,абе не съм запозната и затова попитах да знамдали да очаквам другия месец да преведат нещо или не.
благодаря ви за отговорите  Hug

Общи условия

Активация на акаунт