как да си съставя график за престоя ми на море с близначки на 3 години

  • 628
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 91
Здравейте, мами!За 1 път ще водим близначките на море.Моля мамите с опит да ми съставят примерен график за що - годе организирана и "приятна"почивка на море.От колко до колко часа на плаж ,  кога да ги храня,да ги слагам ли следобед да спят, какво да ядат и т. н.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 559
ти ме разби с този график Shocked - моето правило е максимално близо до режима в София с изключение на малко по-късното лягане. За плажа от около 9.00 до 12.30 макс. в зависимост от времето. След обед ( след 16) на басейна.
нашият е горе долу такъв:
7-8 ставане, мляко
8-8.30 закуска за мама и тати
9-12 плаж
12-13 обяд
13.30 - 15.30 сън
16 закуска
16-18 басейн, детски клуб
18 вечеря
19-21 разходка (или 18-19 разходка , 19-20 вечеря, 20-21 разходка , люлки и прочее)
понякога 20.00 - 20.30 детска дискотека (ако са заслужили през деня)
21.30 - сън, а мама и тати на бара с джин и бебефон  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 839
И при нас нямаше нищо различно от редовния график, освен че заменихме разходките с плаж.
Графика ни беше същия като на Биби, само изместен с 1 час по-късно, че сме сънльовци големи и 4мата  Mr. Green
А .... и джин не сме пили, ами турска ракъ. Освен това после пушехме цигари и лефехме, или четяхме на терасата до 2ч.  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 6 559
Графика ни беше същия като на Биби, само изместен с 1 час по-късно, че сме сънльовци големи и 4мата  Mr. Green
блазе ви, блазе ви, блазе ви - при нас ламята Плами сутрин е умряла от глад и вдига всички на ура в ранни зори  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт