антилипиден чай на Тянши

  • 2 770
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Здравейте,  има ли търся дистрибутори на Тянши, за да си купя антилипидния чай

# 1
  • Мнения: 1 277
Аз съм дистрибутор. Ако искаш пиши ми на лични за повече информация.

# 2
  • Мнения: 236
този чай за какво е?

# 3
  • Мнения: 1 277
Фирмата предлага два вида чай: Антилипиден чай и чай за отслабване. Ще напиша накратко и за двата вида.

Чай за отслабване
"Чаят за отслабване регулира функциите на организма, разгражда излишните мазнини и ускорява изгарянето им.Чаят е преминал клинични изпитания, които показват, че той препятства абсорбацията на мазнини от организма, осигурявайки понижение на холестерола.
Състав: листа от лотос, семена от кассия тора, чай "Улун", лаваница, китайски ревен, сушена кора от мандарина.

Антилипиден чай
Чаят спомага за пречистванена организма, понижаване нивото на липидите в кръвта, подобравяне функцията на стомаха и далака, отделяне на излишните течности от организма, регулиране на кръвното налягане.
Състав: лаваница, семена от кассия тора, зелен чай, петолистна гиностема китайски ревен, сушена кора от мандарина и многоцветно пипериче.

От личен опит мога да кажа разкажа следното: Антипипиден чай пи майка ми. Докато го приемаше смъкна около 2 килограма за три седмици. Освен това сподели, че се чувства много по-бодра и почити не изпитва нужда от кафе.
Ако нещо друго ви интересува, питайте.

Общи условия

Активация на акаунт