колко струва секциото

  • 501
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 289
Имам един малкостранен въпрос,решила съм да раждам нормално  в Шейново и доктора,който води консултациите ми ми каза че не е необходимо да плащам за това.Много се притеснявам обаче ако се наложи секцио ще ми поискат сума която няма да съм в състояние да платя.Някой може ли да ми каже секциото поема ли се от здравната каса?А плаща ли се за някакви изследвания в самата болница?Просто искам да съм подготвена!Благодария на отзовалите се! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 942
Ако е по медицински показатели всичко е безплатно. Ако е по твоя воля секциото ще плащаш.

# 2
  • Мнения: 1 084
Ако секциото е по медицински причини, независимо от това дали е планово или се наложи в хода на раждането, е безплатно. Това се отнася и за всички изследвания, които ти правят в болницата (като преглед при интернист и кръвна картина). Всичко се поема от Здравната каса и не би трябвало да ти искат пари!

# 3
  • Мнения: 8 917
По желание 500+

# 4
  • София
  • Мнения: 6 477
Вече са ти отговорили за секциото. Аз да допълня за упойката - това, което ти поема здравната каса е пълната упойка. Ако ти не искаш пълна упойка, а спинална, тогава ти я плащаш - между 80 и 100лв. За Шейново конкретно не знам колко струва.

Общи условия

Активация на акаунт