Да питам за тестовете

  • 1 817
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 320
Случаят е следният: Преди два дни напишках един тест за бременност, в рамките на 2-3 минути излезе само контролната черта. Реших, че е отрицателен и го прибрах в шкафа да не гледа милия какви ги творя. Отварям днес шкафа и виждам на въпросния тест още една черта-стои си там. Кога се е появила не зная.
Та питам-ако е ХИМИЧЕСКА бременност тази втора черта ще си престоява ли няколко дни?

Моля, само не бързайте с пожеланията, щото тази черта нищо още не значи. Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
Моят съвет е днес да напишкаш още един тест и да сложиш край на чуденките. А аз - ако може да започна с пожеланията Wink

# 2
  • Мнения: 1 320
Леа, няма смисъл от ново пишкане. След като направих този тест ми биха прегнил.

# 3
  • Мнения: 902
Да споделя моя опит с тестовете и вторите черти.
Имам 3-4 такива. При някой чертата се появява до 10 минута, при други- след контролното време. Никога не се повтаря при втори тест, никога не е имало бременност.
Същата бледа черта имах веднага след края на цикъла след неуспешното икси.
Вече не се надявам от подобни черти да се случи бременност, но ... НА ТЕБ ИСКРЕНО ПОЖЕЛАВАМ след двете чертички да се появят две крачета, две ръчички, две очички, а защо не и две човечета.

# 4
  • Мнения: 1 320
Благодаря, уайт, предполагам, че в моя конкретен случай е химическа бременност.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Момиче и аз имах преди няколко месеца подобна черта - много по-бледа от контролната, появи се по-късно /всъщност не знам точно кога - направих теста сутринта, в контролното време се появи една черта, а чак вечерта, случайно, забелязах, че има и втора/.
Дано при теб случаят да е друг.

# 6
  • Мнения: 1 441
Момиче, а ако направиш кръвен тест ще отчете ли истината? Или заради прегниля и това няма смисъл? Rolling Eyes  (Извинете моля моето невежество по въпроса за влиянието на лекарствата върху тестовете)

# 7
  • Мнения: 4 324
Момиче, нали си знаеш че след 5-тата ли или 10-тата минута теста вече става невалиден. Дори и не помисляй за химическа бременност.

Според мен е от изпаренията на контролната лентичка!

# 8
  • Мнения: 1 320
Мисля, че в момента няма смисъл от никакви тестове повече. Ма що ми трябваше да го гледам и този?! Simple Smile. Ще си чакам да му дойде времето и каквото сабя покаже.
Така и не прочетох единно мнение влияе ли прегнила на кръвния. Засега по-добре да си кротувам.

Е, Верити, нали това е химическата бременност-от изпаренията Simple Smile. Или съм объркала понятията?

# 9
  • Мнения: 902
Момиче, какво каза док? И защо ти сложиха прегнил?

# 10
  • Мнения: 1 320
Абе тя работа при мен засега е "бързата кучка срам за майстора". Рано е док да казва каквото и да било. Прегнилът ми е стандартен-след инвитро. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 902
Ааааа, разбрах. Сега ще чакам. Само да ти кажа на ушенце, че има свободни места в лятната серия Wink

# 12
  • Мнения: 4 324
Е, Верити, нали това е химическата бременност-от изпаренията Simple Smile. Или съм объркала понятията?

Аз друго знам за понятието химическа бременност.

Ей това е част от статия в бг.мамма

Оплождане настъпва, но по една или друга причина зиготата не успява да се имплантира в матката. Тогава цикъла закъснява само с няколко дни и евентуално е малко по-обилен. Жената вероятно никога не би разбрала за това, ако не си е правила ранен тест за бременност.

http://www.bg-mamma.com/site/content/view/332/37/

# 13
  • Мнения: 553
Хайде и от мен едни тихичко стиснати палци  Praynig Praynig Praynig

# 14
  • Мнения: 1 320
Благодаря, Верити. Аз си мислех, че химическата бременност се дължи единствено и само на изпаренията.
Както и да е - и до зиготите сме го докарали, имам си пет, рано е да се каже дали са само зиготи засега Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт