А клъц?

  • 4 898
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
Ако вече имате толкова деца, колкото желаете бихте ли се подложили да завръзване на тръбите или съпрузите ви на вазектомия?

# 1
  • Мнения: 1 629
Не, не бих. Това е крайна мярка и бих я предприела само по изключително важни медицински показатели.

# 2
  • Мнения: 235
Не не бих , не лягам аз така лесно под ножа  Laughing Laughing Laughing

# 3
# 4
  • Мнения: 4 473
Абсурд! Naughty

# 5
  • Мнения: 6 155
Не бих  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 7 914
Не!

Но много хора около мен го правят! #Crazy

# 7
  • Мнения: 819
Добре де, ами за какво тогава служат спиралите,хапчетата,презервативите? /пиша ги във низходящ ред на ефективност  Mr. Green/ Една спирала чудесно опправя положението в такива случаи и не виждам нужда от такива крайни мерки!

# 8
  • Мнения: 7 186
Не бих го направила. Хубаво е да правиш секс, без да се притесняваш за предпазни мерки, но като го сложа на везна с това да си объркам хормоните- мерси! Stop

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не, нито за мен, нито за половинката. Това е груба намеса в природата и минусите са повече от плюсовете.

# 10
  • Мнения: 10 982
Не! Не искам да си обърквам хормоните  Sick

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Ъъъъ, поправете ме ако греша, но си мисля, че "връзването" на тръбите по никакъв начин не може да обърка хормоналния баланс ThinkingТова е механична "поправка" все пак WinkНе касае нито овулацията, нито менструацията, нито яйчниците, нищо...
Инак, не, не бих се подложила, защото ми се струва прекалено предизвикателно спрямо съдбата.Откъде да знам, че утре няма да искам още едно дете?Дори и да си 100% сигурен?!Ами ако, да не дава Господ, загубиш детето си и ти се прииска друго.Не че едно може да замени друго, но...Може да се проклина човек някой ден за подобно решение...Аз не бих посмяла Naughty

# 12
  • Мнения: 565
Много драстична мярка, която обаче по никакъв начин няма да обърка хормоните Naughty Какво общо може да има прекъсването на тръбите или т.нар. "връзване" с хормоните?! newsm78
В момента има достатъчно голямо разнообразие от съвременни контрацептиви. Все ще се намери по нещо подходящо за всеки! Grinning

# 13
  • Мнения: 46 429
Бих, но ако той се навие ще съм още по-щастлива, защото няма да се налага да пия хормонални препарати Grinning
А при мъжете е обратимо, нали?

# 14
  • Мнения: 819
Бих, но ако той се навие ще съм още по-щастлива, защото няма да се налага да пия хормонални препарати Grinning
А при мъжете е обратимо, нали?

Не мисля , че е обратимо  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт