Какви снахи сме ?

  • 4 656
  • 98
  •   1
Отговори
  • Мнения: 755
 Все за свекървите говорим ... хайде сега да си кажем какви снахи сме?!
Аз май не съм от кротките  Rolling Eyes Embarassed , но каквото повикало такова се обадило... на този принцип действам. Май съм и проклета ... Embarassed леле... Crazy

# 1
  • Мнения: 5 391
Вероятно съм такава снаха, каквато аз не бих искала да имам, когато живот и здраве някой ден стана свекърва Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 492
Аз съм лоша снаха, но както казва Fortune
Цитат
каквото повикало такова се обадило

# 3
  • Мнения: 1 446
ЛОША , щом свекърва ми постоянно ми намира кусури. Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 3 421
 В началото бях много добра(бях си обещала, че ще съм изключение от правилото - Свекървата е лоша), стараех се да не обръщам внимание на някои неща, да съм коректна, да съм търпелива и т.н. Обаче като не получих съответното отношение към мен - КРАЙ - сега със сигурност съм лоша снаха от гледната точка на свеки, но и аз ще кажа - "Каквото повикало такова се обадило"(въпреки че звучи клиширано).
 Напоследък обаче свеки взе да оценява факта, че колкото и да съм лоша за нея, аз съм добра за семейството си и много обичам сина й. Ама защо не го оцени преди 10 -тина години newsm78

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Аз съм от наааааай-добрите снахи.... Живея през океан разтояние и на друг континент  Wink

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Бих казала, че съм добра снаха - не я притеснявам, нищо не искам от нея, живея на 100км.
Тя ми отвръща със същото. Joy
Всъщност се разбирам със свекърва си. Имаше в началото подмятания, че сме се оженили млади /аз на 20, той - на 22/, но внезапно престана /предполагам, че след намесата на свекър ми/. Познаваме се достатъчно добре, за да не си обръщаме внимание на настроенията.

# 7
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Различна от свекърва си. освен пола май друго общо нямаме. Оттам нататък е ясно, че неразбиране, бол. Сигур и свекървата едва ме трае, но се старае в рамките на възможностите си, без да участва и без много неща, но според мъжа ми е толкова, колкото е.
Иначе, аз съм по формалностите-големи подаръци по поводи и изключително малко контакти с цел добро физическо и душевно здраве.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 731
Това свекърва ми трябва да го каже, но тя едва ли ще се завърти из форума.
Но пък знае ли се..... newsm78

# 9
  • Мнения: 5 647
Ами как каква- най-готината!  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 473
Такава, каквато ме предизвикаха да бъда Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 4 546
ама ние сме перфектни, разбира се! те само свекървите са зли  Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 793
 Ами добричка съм за сега, ама тя ме обича жената  newsm51

# 13
  • Мнения: 235
Аз съм много мила , нямаме скандали и свекито също се държи много добре с мен . Доволна съм много , дай боже всекиму такава свекърва като моята!!!

# 14
  • Мнения: 10 982
Бих казала, че съм добра снаха - не я притеснявам, нищо не искам от нея
И аз  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт