Увеличително козметично огледало

  • 4 469
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Търся си увеличително козметично огледало, но "истинско".Не от онези китайските, които се чудиш от коя страна увеличават или са максимум с двойно увеличение? Срещали ли сте такива и на каква цена?Мисля че са доста удобни за гримиране и поддържане на линията на веждите.Риска при мен е, че като се погледна в него, винаги намирам нещо нередно по лицето си и го чопля...
Според вас колко пъти е достатъчно да увеличава? Какъв е вашият опит с такова огледало?

# 1
  • Мнения: 2 596
Аз до сега съм ползвала само такова, което увеличава двойно. Едното, до скоро на Орифлейм, а сега онова сребристото на Ейвън. Довълна съм, не ми трябва повече, точно по същата причина, да не се чопля.

# 2
  • Мнения: 5 313
И аз имам на Ейвън. Peace

# 3
  • Мнения: 7 186
Провери в магазините за фаянс, аз от там си взех страхотно настолно огледало, върхът е. Peace Мисля, че беше на Видима Идеал, но не съм 100 % сигурна.
Иначе имам и на Орифлейм.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
ниестово ненавиждам тези огледала на коита порите ми изглеждат ето толкова големи о, а мъха като козина на булонка. Всичко си виждам чудесно  на обикновено огледало Crossing Arms

# 5
  • София
  • Мнения: 39 717
Преди години имах кристално огледало. Беше малко страшно да се гледаш в него Simple Smile Накрая го сучпих... без да искам.

# 6
  • Мнения: 231
ненавиждам тези огледала на коита порите ми изглеждат ето толкова големи о, а мъха като козина на булонка.
yes
Мисля, че съм виждала подобно в Бонжур, но за какво ти е - само да се чоплиш... Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 8 917
Търся си увеличително козметично огледало, но "истинско".Не от онези китайските, които се чудиш от коя страна увеличават или са максимум с двойно увеличение? Срещали ли сте такива и на каква цена?Мисля че са доста удобни за гримиране и поддържане на линията на веждите.Риска при мен е, че като се погледна в него, винаги намирам нещо нередно по лицето си и го чопля...
Според вас колко пъти е достатъчно да увеличава? Какъв е вашият опит с такова огледало?
При мен опитът показа, че колкото по-голямо е увиличителното огледало, толкова повече белези си правя Rolling Eyes Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт