Безамонячна боя за коса?

  • 18 113
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Ползвали ли сте безамонячна боя за коса?Какво ви е мнението?
Тази,която аз ползвах- черният цвят имаше страхотна покривност, а кафявото се измиваше за 2 седмици.
Иначе моето мнение е, че косата се щади и са подходящи ако е под 50% побеляването. От кои марки сте доволни?

# 1
  • Мнения: 661
Вече близо година ползвам само такава боя. Много съм доволна!Взимам си само CASTING на L'OREAL!

 newsm10

# 2
  • Мнения: 18 542
Кастинг на Лореал  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 6
Ползвам Кастинг на Лореал вече шест години и съм много доволна.Побеляла съм над 80% и боята ми покрива напълно, но престоявам с нея около един час и след това я изплаквам.Другото много важно нещо е ,че поставям боята на лекоомазнена коса.

# 4
  • Мнения: 266
А при измиване само плакнете с вода или ползвате и шампоан?
Каква е цената на Casting?
Аз досега ползвах безамонячната на Виталитис-италианска и бях много доволна. Единствения проблем е, че по- светлия цвят по- малко издържа.

# 5
  • Мнения: 1 793
и аз съм за Кастинг на Лореал. От скоро започнах да я ползвам и много ми харесва. Може би 3 пъти  съм се боядисвала с нея до сега и забелязвам, че всеки път издържа около 4 седмици при мен. Ползвам кафяво-червените тонове. След боядисване отмивам боята само с вода /без шампоан/ и слагам от балсама, който е в кутията.

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Касиинг на Лореал.
Винаги използвам шампоан и балсамчето от боята. (страхотен е Blush) Цена не знам- никога не купувам само маска за коса, но мисля, че е под и около 8-9 лева.

# 7
  • София
  • Мнения: 35 817
Ползвала съм и съм била доволна само от Кастинг на Лореал Peace

# 8
  • Мнения: 10 983
Само Casting  Peace
L'Oreal Feria също не е с амоняк, а с нещо друго, заради което не е подходяща за побелели коси.

# 9
  • Мнения: 9 584
Diacolor  на   L'Oreal Professionel. Ползвах я няколко години и съм много доволна!

# 10
  • Мнения: 6
Боята отмивам веднъж със шампоан и след това нанасям балсама за около пет минути.Цената на боята е девет лева в моя град.

# 11
  • София
  • Мнения: 18
Искам съвет от вас.Цвета на осата ми в момента е черен,но вече ми писна и съм решила да го сменя с червен.Фризьорката ми каза че ще ме маже първо с бондор и след това ще ми сложи червения цвят.Обаче мн ме е страх да не ми изгори косата.А мога да кажа ,че косата ми е доста хубава и много ме е страх.Моля ви дайте съвет! Thinking

# 12
  • Мнения: 9 584
За изчистване на стара боя се използват едни специални прахчета Ефасор. Но трябва на отидеш в салон, където ги има. След като се третира косата с тях се нанася новия цвят. Не съм фризьорка и подробностите ми се губят, но това е което съм пробвала.

# 13
  • Мнения: 5 313
Аз съм доволна от безамонячната на Лисап.

# 14
  • Мнения: 231
Още един глас за Casting на L'oreal. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт