как опазвате вашата регистрация от вашите по големи деца и трябвали

  • 585
  • 8
  •   1
Отговори
как опазвате вашата регистрация от вашите по големи деца и трябвали

проблема е такъв.до сега винаги сме използвали компютъра заедно никога съм нямала тайни от децата и те от мен .всеки знае какво пише другия и какво чете на него.но сега разбирам ,че снощи са влезнали в моя регистрация и са писали на човек който не трябва.не ме разбирайте погрешно аз също съм имала огромно желание да пиша на този човек, но за съжаления имам негласно споразумение с трети човек да не пиша.и сега идва моята делима как да им се скарам когато са направили нещо което аз самата съм искала да направя  Sad хиляди пъти

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
не се пазим и не се крием. просто си имаме доверие иуважаваме личното си пространство.
имам паролата за пощата на виктория, но чета там, само когато тя ме поломи за това.
от домашния компютър се влиза в бг-мамма директно през моя акаунт и който иска може да чете. за писане обаче излизат и пишат като гости.
по същия начин е и с форумите, в които пише съпругът ми - всички имаме достъп до акаунта му, но не го ползваме без да го съгласуваме с него.
имаме два юзъра на скайп - на виктория и на съпруга ми. който ги ползва винаги се представя на човека отсеща.

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
А в нас не е така:)
Всеки си има отделен акаунт и си ползва само него.
Никой не се интересува от регистрацията на другия в който и да било сайт или дори къде какво пише.
Знаем си паролите за всеки случай, но досега единственото "нахлуване" е, че от време навреме мъжът ми използва от офиса регистрацията ми в един сайт за поръчка на храна.
Винаги ми се обажда да ми каже, де..че да не взема да откажа някоя поръчка погрешка:)))

Елина също си има акаунт и си ходи по нейните сайтове от него.

Според мен това са много лични лични неща...
Не може да се ползва чужда поща (освен в някакви изключителни ситуации, когато се налага), не може да се чете такава, а позлването на чужди акаунти за форуми е просто немислимо...

# 3
  • Мнения: 7 831

Апцелутно  Wink същото е положението при нас.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не съм крила никога нищо от никой у дома...
Не ползвам регистрациите на мъж ми, даже не ме интересува в кои форуми участва.
Той за последно беше ми увеличил шрифта в подписа, без моя съгласия и бе строго смъмрен.  #Cussing out

sunshine_p - въпросът ти е принципен, а не касае само 1 проява на детето/децата ти. Седни и сериозно си поговор с тях. Това е нещо като да ровиш в чужди джобове и лични вещи...
та в тоз ред на мисли - НЕ, не трябва ТИ лично да си опазваш регистрацията, а трябва висок самоконтрол и честни принципи.

# 5
  • Мнения: 5 475
А в нас не е така:)
Всеки си има отделен акаунт и си ползва само него.
Никой не се интересува от регистрацията на другия в който и да било сайт или дори къде какво пише.
Знаем си паролите за всеки случай,

Абслоюно същото положение е и при нас!  Peace

# 6
sunshine_p - въпросът ти е принципен, а не касае само 1 проява на детето/децата ти. Седни и сериозно си поговор с тях. Това е нещо като да ровиш в чужди джобове и лични вещи...
та в тоз ред на мисли - НЕ, не трябва ТИ лично да си опазваш регистрацията, а трябва висок самоконтрол и честни принципи.
ooo поговорихме си вече но те се оправдават че са го направили и заради мен

# 7
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
още на отварянето на компа можеш да сложиш разли4ни потребители, така никой никага не мо же да влезе в пространството на другия, ако не знае паролата! ние сме вси4ки с рали4ни акаунти в 4атовете и сайтовете.

# 8
  • Мнения: 1 202
А в нас не е така:)
Всеки си има отделен акаунт и си ползва само него.
Никой не се интересува от регистрацията на другия в който и да било сайт или дори къде какво пише.
Знаем си паролите за всеки случай,

Абслолютно същото положение е и при нас!  Peace
И във вкъщи сме така! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт