Въпрос за ръчен часовник

  • 3 114
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 467
Не знам дали това е най-удачния раздел на форума, но става въпрос за следното:

 Искам да купя на мъжа ми часовник за рождения му ден и за сега съм харесала модели от следните марки CASIO,SWAТCH и PIERRE CARDIN. Нямам, обаче никакви лични впечатления от качеството им на работа. Харесала съм моделите предимно по дизайн и финансови параметри, разбира се:-) 
Татковци ( и мами, четящи тук), ще ви бъда благодарна за съвети. beer cheers Drunk

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
За Пиер Карден нямам наблюдения, но Суоч определено не е от най-качествените. Казвам го от личен опит и споделено от приятели. От трите залагам на Касио  Peace.

# 2
  • Мнения: 10 982
Ако трябва да е само някоя от тези 3 марки, съм само за CASIO  Hug

# 3
  • Мнения: 69
swatch-са скъпи еднодневки , освен автомата , другите не подлежат на ремонт
pierre cardin- има доста ментета , незнам какво си гледала, ако се спреш на този гледай да е със стоманен корпус и  водоустойчив , естествено трябва да ти дадат поне 1 год. гаранция , което всъщност важи за всички  Naughty
casio- добро съчетание цена- качество , ако си се спряла на модел - пиши , ще ти дам съвет/часовникар съм/, но това е най- добрия вариант от изброените  Peace

# 4
# 5
Здравей, купи му Tissot и ще останеш доволна!

# 6
  • Мнения: 467
Робърт, това е едно добро пожелание:-) Но най-евтиния Тissot, който ми хареса е около 360лв.......Което е двойно на най-скъпия от предложинията, от които избирам:icon11:

Пожелавам си да мога в близко бъдеще да мога да си позволя да заменя сега подарения с Тissot или по-добър:-))

# 7
  • София
  • Мнения: 6 971
Моят е Пиер Карден, нося го трета година и съм много доволна.

# 8
  • Мнения: 69
От това , което показваш Pierre Cardin e  най- добрия вариант, а и звучи по-сериозно Wink, просто не знаех какво си харесала, сега ме улесни Peace
п.п вземи му някакви стотинки като го подариш- това от суеверие Wink

# 9
  • Мнения: 467
moan, благодаря и аз май него най-много харесах:-)

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 35 817
Pierre Cardin   Peace

# 12
  • София/Перник
  • Мнения: 979
Честно казано за тези пари можеш и Candino да му купиш! Поне е по-качествен механизма от на Пиер Карден.  Peace
Разходи се по магазините за швейцарски часовници и ги разгледай! За ок. 160-180 лв. има подобни на тези, които си пуснала по-горе и то на посочената от мен марка! Успех! (ако все още не си купила часовника, разбира се!)

# 13
  • Мнения: 13 512
За тези пари и Diesel i Fosil можеш да му купиш .Има ги в Галдини

# 14
  • Мнения: 467
Честно казано за тези пари можеш и Candino да му купиш! Поне е по-качествен механизма от на Пиер Карден.  Peace
Разходи се по магазините за швейцарски часовници и ги разгледай! За ок. 160-180 лв. има подобни на тези, които си пуснала по-горе и то на посочената от мен марка! Успех! (ако все още не си купила часовника, разбира се!)

Всъщност, в крайна сметка, точно така и направих и взех това http://www.bgdot.com/index.asp?csOp=6&IDGood=2388 ( само, че е с римски цифни на 3,9,6 и 12). Много го хареса и аз съм много доволна.
Благодаря много на всички за съветите!:-)

Общи условия

Активация на акаунт