Френски мадами

  • 20 264
  • 287
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 465
Добър вечер на всички френско-интересуващи се мацки Hug

Ето и първата темичка за Франция. Заглавието е по идея на Мама Щрумпф bouquet
Тук ще обсъждаме клюки и сериозни неща за Франция, мода, вина, светски събития и това как сте, как е преминал денят ви, какво ви е ядосало, зарадвало или учудило. Grinning
Моля всички, които се интересуват да заповядат при нас. Hug
Не е задължително да живеете във Франция, ако нещо ви вълнува заповядайте Hug
Наздраве и за всички по една почерпка - шампанско с крем от касис или т.н. КIR ROYAL Grinning
Ето и една прясна новина - понеже започнаха разпродажбите, в КOOKAI всичко е на половин цена, и имат страхотни неща, така че възползвайте се Grinning

# 1
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 615
Еййййй, ако знаете от колко време се глася да пусна подобна тема, ама пусто, нали съм срабнително нова, непозната и срамежлива   Blush. Все се чудех защо "французойките" си нямаме тема и все завиждах на другите мами (и кандидат-мами) как са се организирали по държави  Simple Smile
Та добър вечер и от мен.  Simple Smile
Поля, мерси за кира, аз се отчитам с Apericubes, които мноооого уважавам, докато чакам Камбанка да заспи. От друга страна, колкото по-късно заспи, толкова по-дълго ще спи утре сутрин и с малко повече късмет, ще изкараме една "grasse mat'" до 8 часа  Laughing
Какво сте предвидили за утрешния празник?
Сигурно магазините няма да са отворени в голямата си част, иначе може да се възползваме от почивния ден да огледаме намаленията. Аз си търся обувки, че летни са ми останали само 3 чифта, а трябва да поддържам реномето си на Селин Дион в очите на мъж ми (добре, че не ме нарича Имелда Маркос  Laughing  Laughing  Laughing).
Още веднъж поздравления за прекрасната идея за "френска" темичка!  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 173
Аз може ли да пиша ако се интересуваме от френските мъже? Embarassed ... или по-точно дъщеря ми. Mr. Green Heart Eyes
Харесва си тя един хубав млад френско-български момък, ама я е срам да си признае. Flutter
Каза да не я портя и че ако го направя ще ми го върне тъпкано на ц*ц*т*, щото сега ни растат зъбки и много хапем. Mr. Green Blush
Тъй де отплеснахме се, искахме само да пратим много целувки на нашия любим и да знае, че сме сложили снимката му до леглото ни и си я гледаме на лягане и на ставане. Hug

# 3
  • Мнения: 1 465
Ох Doritt, kакво любовно послание Grinning  bouquet - ще предам със запетайките на господина Laughing ама той сега похърква вече доволно. Разбира се, че си добре дошла и много целувки на нашата Мира  bouquet
Rotsa, радвам се, че приятно сме те изненадали и аз уважавам много аперикюбчетата и ще се почерпя виртуално, щото нямаме в хладилника Grinning  И да ти кажа, че утре сме планували едно сутрешно пазаруване, така че, предполагам ще са отворени бутиците и ще намериш каквото търсиш Grinning
Вярно много назад бяхме останали с тази липса на френска темичка, ама ще наваксаме  animal037
Хайде Мистик заповядай при нас Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 1 465
Момичета, при нас има заряяяяя!!!!!!!!! Grinning
Малка тренировка за утре вечер. Simple Smile

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 23:37 от Pollia

# 5
  • France - Toulouse
  • Мнения: 95
Добър вечер от Тулуза,
честита ни темичка, аз съм си във Франция цяло лято, така че ще следя с интерес. Днес след работа за първи път отидох по магазините да видя разпродажбите и нищо не си харесах.
Аз като малките деца с нетърпение чакам зарята утре, много любимо занимание ми е да гледам, даже от тази вечер се разбираме с приятели къде да ходим да я гледаме.
За apericubes благодаря и аз ще се почерпя виртуално, от моя страна по една coca light lemon, a пък като захалднее малко ще ви черпя специалитети от югозапада, като стана дума за специалитети та се сетих и по една чаша tariquet добре изстудено!
Хайде лека нощ на вас и бебчетата ви, дано ви оставят да поспите утре сутринта!

# 6
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Хайде и аз да се разпиша в нашата си теми4ка, браво на Поля,4е се престраши да я пусна   bouquet
Дорит, тъкмо щях да питам кой е ощастливения младеж, ама ве4е разбрах  Wink
Утре пове4ето магазини ще са отворени, така 4е атакувайте  Laughing
Зелена клонке, новото ти име озна4ава ли нещо?
Свети, комшийке, пак ли ще пътувате нанякъде през уикенда?
Лека нощ  Hug

# 7
  • Мнения: 7 430
Bon soir Hug

Честита ви темичка ДевоЙки ФранцузОйки  bouquet
Да я пълните само с хубави и приятни моменти, емоции и преживявания Wink

# 8
  • Мнения: 1 173
Ще ме прощавате за невежеството, ама днес Франция национален празник ли има? Embarassed
Mamо Strumpf, децата се срещнаха и се залюбиха, още докато бяха по коремите на майките си Mr. Green. Не ми е ясно като по пораснат това разстояние какво ще го правим? newsm78 ooooh!

# 9
  • Мнения: X
Страхотна темичка, браво за идеята !

Аз още 2 седмици съм в БГ, ама след това ще съм активна тук с актуални коментари от мястото на събитието  Laughing Ръцете ме сърбят за разпродажбите...ама ще гледам да се озаптя, че и в Бг прекалих с шопинга. Май пак ще съм със свръхбагаж.
Някой да знае каква е глобата за свръхбагаж на Австрийските? Нищо не намирам в нета....

# 10
  • Мнения: 1 465
Добро утро на всички  Coffee

чЕСТИТ 14 ЮЛИ!!!!! Grinning

Дидке, благодарим за хубавите честитки Hug
Зойче, нали знаеш " за любовта граници няма", та така е и с разстоянията Grinning Мда нашият господин тази сутрин е свеж като репичка, а и слънцето още не е напекло, за да ни тормози. Много целувки на малката красива госпожица в Мюнхен - ти не се тревожи, до България директни полети няма, ама до Мюнхен имааа Wink
Мишенце, добре дошла и на теб bouquet
Зелена клонке, кое е новото ти име? newsm78 Svety? Crazy
Aми аз си довършвам кафето, взимам си един душ, приготвяме господина за излитане и изчезваме на пазар.
Svety, ти хубаво ли се поразтърси из магазините? Аз първо поглеждам в нета, за да си харесам нещо и после на място, ако го има и не е много скъпо/защото те в нета естествено рядко слагат цени Laughing/ се телепортира в чантичката ми. Crazy
Мамо Щрумпф, получихте ли си билетите? newsm78
Хайде, желая ви слънчев, но не горещ ден, приятен и изпълнен само с хубави емоции!!! Party
Пък довечера ще видим как ще отпразнуваме Wink

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 10:50 от Pollia

# 11
  • Мнения: 2 427
Хи-хи-хи,Браво на вас ,"френски гаджета"! Hug
Дано да не ме изпъдите от тук ,защото съм "италиано" Rolling Eyes.Чудесна темичка сте си отворили и аз като почитател на Франция и на френския народ,ще наминавам да ви виждам честичко,естественно ако вратите ви са все така отворени за чужденците както приканихте в началото.
Защо ли ми трябваше да ходя първия път до Франция,преди като не я бях виждала не ми лиспваше.Сега страдам тайно по нея,но тази година съм бреми и не мога да си позволя дълъг път с кола.А как ми се ядат еклериии,просто съм луда за тях,още от малка в БГ редовно изяждах дузини с еклери по сладкарниците с баба,ама вече в БГ ги развалиха а тук при нас в Торино не ги правят,в другите части на Итали не знам как е.При вас определено са божественни... Peace

# 12
  • Мнения: 1 465
Амимами, всички са добре дошли при нас Hug
А въпрос за магазините: може ли да постнете някой друг линк на интересни магазини за дрешки и обувки? Praynig

# 13
  • Мнения: 292
Здравейте и от нас  Grinning
много се зарадвах на идеята и френските мами да си имат темичка   bouquet
ааа забравих да ви честитя 14 юли и ние довечера ще ходим да гледаме зарята
намаленията вече ги обиколихме и се заредихме с нови дрехи .... и тримата, но май най-суетен този път се оказа таткото  Joy
вчера ни се обадиха с една много добра новина, че Дани е удобрен за една creche parantale от септември и много се радвахме защото тук е някакъв ужас с яслите. Бях подала молби още като се роди в почти всички ясли в Strasbourg и до сега имахме само откази Sad понеже имало прекалено много деца.
Иначе ние утре с дребното заминаваме за БГ newsm44 и ще сме там до края на август така че ще се опитам да се отчитам и от там!
  love001 за всички   

# 14
  • Мнения: 847
Здравейте и от нас...
Хайде и аз да се разпиша в нашата си теми4ка от Западна Франция...
Тук пе4е от сутринта ,след малко май ще се ориентираме или към плажа или към басейна...Да хвана малко тен и аз преди прибирането в БГ...
Ина4е и тук снощи имаше заря и беше този път разли4на от миналогодишната...посветена беше на Мали ,и имаше малийска ве4ер с разни вкуснотийки и концерт...
Та така ,днес ще се по4ива ...или ще се ходи по шопинг ,4е то малко остана и при нас солдите свършват..
Ай де лек ден  от мен... Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт