Май премина границите на нормалното

  • 3 929
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Живеем в чужбина и иzвестно време аz и детето си бяхме в БГ. Преz това време благоверният си намерил любовница. Никога не съм го спирала да ходи, където иска, стига това да не пречи по някакъв начин на мен и детето. Пък и нали zнаете, че човек, ако иска нещо то нищо не може да го спре да го направи. Но не предполагах, че ще раzвали семейството си zаради някаква  censored
Той иска раzвод, но на тоzи етап ни е невъzможно да се раzделим, нито пък да живеем в отделни жилища. Затова сме длъжни да се съобраzяваме един с друг в една къща. Мъчим се, но го правим. Рядко се караме (щото само си мълчим) и никога пред детето.
Добре, вече се раzбрахме, че между нас всичко е свършило и, че при първа въzможност ще се раzделим.Каzах му, че не ми пука zа любовницата, но ако усетя, че не ще да гледа детето или откаzва да ни иzдържа, то си хващам пътя и БГ. Това го стресна, zащото той иска да бъде блиzо до детето си и да не се иzявява само като спонсор, а и като баща.
До тук добре.
Преди малко обаче ми съобщи, че август ще ходи една седмица във Франция с любовницата и ме пита имам ли нещо против да гледам детето. каzах му, че нямам, обаче нещо не ми е натамън. То не, че въобще нещо е нормално в таzи ситуация. Да ходи дето иска, ама zащо ще ощетява детето, не може ли да му купи нещо zа теzи пари, които ще похарчи там? Или да ходи, когато ние сме си в БГ (скоро пак ще си ходим).  newsm78
Не zнам, объркана съм и вече не мога да мисля адекватно  ooooh!

# 1
  • Мнения: 755
Трудна работа е вашата... newsm78 незнам... дано намерите реално и адекватно разрешение за всички! Peace

# 2
  • Мнения: 4 806
ядосваш се на всичко, което се е случило, затова така реагираш.
В крайна сметка, всичко е съгласно договора между вас. Знам, че ти е тежко и ти съчувствам (не е най-подходящата дума), обаче той вече си има свой живот и ако не ощетява директно детето, всъщност във всичко останало може да прави, каквото си поиска.
Мисля, че дотук си герой и вярвам, че и занапред ще е така. Кураж, мила, дано от удовлетворение да не се оттървеш оттук нататък в твоя живот

# 3
  • Мнения: 46 492
Виж къде имаш възможност да продължиш да живееш самостоятелно с детенцето, дали в България или там, където си в момента, не знам, но така само си хабиш нервите, животът продължава, не си пилей времето ...

# 4
  • Мнения: 5 475
nakyde  мисля ,че и в постинга ти в "Родители в чужбина"ти дадохме доста ценни съвети...не се вайкай,а мобилизирай силите си и гледай смело напред! И хубаво си "опечи" нещата от юридическа гледна точка!
  Една прегръдка от мен и горе главата!  Hug
що не ми е наблизо оная девойка,дето се занимава с мъжа ти...да я    #2gunfire

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ядосваш се на всичко, което се е случило, затова така реагираш.
В крайна сметка, всичко е съгласно договора между вас. Знам, че ти е тежко и ти съчувствам (не е най-подходящата дума), обаче той вече си има свой живот и ако не ощетява директно детето, всъщност във всичко останало може да прави, каквото си поиска.
Мисля, че дотук си герой и вярвам, че и занапред ще е така. Кураж, мила, дано от удовлетворение да не се оттървеш оттук нататък в твоя живот



съгласна съм.
Имате договор - той с нищо не го нарушава! А грижата за детето не значи да загърби себе си! Все пак той има нов живот - така сте се разбрали! И според мен иди в "родители отглеждащи сами децата си" - да видиш кви изроди има!
Та той постъпва прекрасно като се допитва до теб - а не е длъжен! Реално вие сте се разделили - не е длъжен да те пита за една седмица може ли да отсъства! Та ако се разделите - неговите задължения ще намалеят още повече - освен някакви парични, ама не е в това въпроса нали? Той пари ще даде за детето... реално теб те боли, че не е с вас...
Аз те разбирам и пиша горното само за да разбереш, че не е в него проблема, а в това, че е настъпила раздяла... уви ти трубва да  я приемеш.

До сега си била повече от коректна и силан - не се давай и сега на лоши емоции и лоши дела. Помисли реално, че той прави повече от задължителното - значи не сте му безразлични - нито ти, нито сина... а мисля, че за детето връзката с бащата е важно нещо!
Ако може - запази добри отношения с бащата на детето ти!

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На твое място не бих седяла и минута при него- дали по чужбинско или в БГ, но щях да съм сама с детето.

# 7
  • Мнения: 6 167
остави мъжа ти да си ходи където иска
и му представи сметката за детето за отиването му до бг.

# 8
  • Мнения: 19
nakyde  мисля ,че и в постинга ти в "Родители в чужбина"ти дадохме доста ценни съвети...не се вайкай,а мобилизирай силите си и гледай смело напред! И хубаво си "опечи" нещата от юридическа гледна точка!
  Една прегръдка от мен и горе главата!  Hug
що не ми е наблизо оная девойка,дето се занимава с мъжа ти...да я     #2gunfire

Не е виновна девойката, ми скъпооценният. Ако не беше тая девойка, щеше да бъде някоя друга. Чудно ми е само що не си ходи тайничко и да си гледа семейството, ми тръгнал да прави глупости. И беz това нито съм го спирала, нито съм го питала какво е правил теzи месеци, докато ни нямаше с малкия. Ма тъй е.

А силите си си ги мобилиzирам малко по малко. Първоначалният ми шок мина и сега се опитвам да гледам реално на нещата. Да се съобраzявам само с нуждите на малкия и моите. и да гледам напред.

# 9
  • Мнения: 2 019
Виж къде имаш възможност да продължиш да живееш самостоятелно с детенцето, дали в България или там, където си в момента, не знам, но така само си хабиш нервите, животът продължава, не си пилей времето ...
newsm10.просто нямам думи дано намери6 добро ре6ение

# 10
  • Мнения: 6 039
Защо изобщо се занимаваш? Защо търпиш и се унижаваш? Какво е това отношение и какви са тези взаимоотношения? Не ми е ясно. Вземай с детето и прави мъжа си моментално бивш и съпруг и будещ спонсор, както се изразяваш и толкова.

# 11
  • Мнения: 19
Защо изобщо се занимаваш? Защо търпиш и се унижаваш? Какво е това отношение и какви са тези взаимоотношения? Не ми е ясно. Вземай с детето и прави мъжа си моментално бивш и съпруг и будещ спонсор, както се изразяваш и толкова.

А дали това е най_добре zа детето? Това ли е решението? 
караш ме да мисля в друга посока  Thinking

# 12
  • Мнения: 490
Със всяка изминала тема все повече се убеждавам , че проклетите мъже не заслужават и трохичка от вниманието и любовта ни #Cussing out
Ако ние изневерим сме к....ви, ако те пак ние сме виновни-че сме глупачки и че не сме им дали това ,което искат Wink, ако изобщо знаят какво искат newsm78
И си остават пълни егоисти докрай , заради нечия фуста, която е по -хубава от на жена им забравят дори за децата си.....
 Sick

# 13
  • Мнения: 4 668
Защо изобщо се занимаваш? Защо търпиш и се унижаваш? Какво е това отношение и какви са тези взаимоотношения? Не ми е ясно. Вземай с детето и прави мъжа си моментално бивш и съпруг и будещ спонсор, както се изразяваш и толкова.
Това исках и аз да кажа !

И не се чуди дали е по - добре за детето , докога мислиш , че ще можете да го разигравате този театър ? Все някога ще разбере ... детето не може да е щастливо , ако няма любов в семейството , по - добре да си е само с теб !

# 14
  • Мнения: 7 186
Виж къде имаш възможност да продължиш да живееш самостоятелно с детенцето, дали в България или там, където си в момента, не знам, но така само си хабиш нервите, животът продължава, не си пилей времето ...

 Peace
Бе я си гледай живота и продължавай сама напред с детенцето, да не си се намерила на улицата, че за го търпиш тоя. Мъже много, търси си някой, докато имаш време.
Аз на такъв му бия дузпата одма.

Общи условия

Активация на акаунт