Дайте ми съвет :)

  • 1 188
  • 18
  •   1
Отговори
Мили дами, незнам към кого да се обърна и затова се обръщам към вас! Извинявам се ако има такава тема вече, но нямам много време да потърся! Проблемът е следният: имам много космати ръце  Embarassed и искам да знам какви начини има за премахване на космите по ръцете, болезнено ли е?Аз един път съм ги бръснала но бях по-малка, вече не бих направила такава грешка  ooooh! Ще съм ви благодарна ако ми дадете съвет, защото аз съм 17 години и това ми действа много лошо на самочувствието... Embarassed

# 1
  • Мнения: 8 505
Най-общо:епилация,кола маска,лазерна или фотоепилация.
Моите ги махам с епилатора.

# 2
  • Мнения: 5 475
Според мен иди на козметик да те погледне и да те посъветва каква процедура е най-добра за теб.
 А щом си на 17 год.извинявай за въпроса,цикъла ти редовен ли е?Защото окосмяването може да е на хормонална основа..и като се регулира-да се нормализира...имам приятелка,при която беше точно така!  Peace

# 3
  • Мнения: 569
И аз имам косми по ръцете, не съм ги махнала досега защото съм винаги с тен и не се забелязват толкова, но скоро ще се отърва от тях. Ще отида в козметичен салон, защото сама ще ме е страх да си направя кола маска, съветвам и теб да отидеш на козметик да ти ги махне.

# 4
  • Мнения: 569
Според мен иди на козметик да те погледне и да те посъветва каква процедура е най-добра за теб.
 А щом си на 17 год.извинявай за въпроса,цикъла ти редовен ли е?Защото окосмяването може да е на хормонална основа..и като се регулира-да се нормализира...имам приятелка,при която беше точно така!  Peace


Аз не съм на 17г., но и моите косми/не само на ръцете/ са гъсти и растат много бързо. Епилирам се почти навсякъде. Имам редовен цикъл и се чудя на какво се дължи това окосмяване.

# 5
Мили дами, незнам към кого да се обърна и затова се обръщам към вас! Извинявам се ако има такава тема вече, но нямам много време да потърся! Проблемът е следният: имам много космати ръце  Embarassed и искам да знам какви начини има за премахване на космите по ръцете, болезнено ли е?Аз един път съм ги бръснала но бях по-малка, вече не бих направила такава грешка  ooooh! Ще съм ви благодарна ако ми дадете съвет, защото аз съм 17 години и това ми действа много лошо на самочувствието... Embarassed

Като за начало отиди на кола маска при козметик. Не боли чак толкова и не е страшно.
Иначе аз лично си ги махам с епилатор, нямам време да ходя на кола.  Embarassed

# 6

Аз не съм на 17г., но и моите косми/не само на ръцете/ са гъсти и растат много бързо. Епилирам се почти навсякъде. Имам редовен цикъл и се чудя на какво се дължи това окосмяване.

Моите не са много гъсти, но не е като да нямам. Имам и то прилично количество. Също ми растат много бързо. Но това се отнася и за косата, така че поне едно хубаво нещо има в цялата работа.  Laughing Според мен е ген.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 7 186
Моите ги махам с епилтора, но те са много малко. Твоите щом са много иди на кола първоначално.
Боли- не боли- махай. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Епилатор или кола маска. Peace

# 9
  • Мнения: 5 313
Моите ги махам с епилатор.

# 10
Много ви благодаря за отговорите! Ще отида на козметик да се посъветвам кой е на удачния вариянт! Отново ви благодаря!   bouquet   bouquet   bouquet

# 11
Giorgia цикъла ми е редовен да  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 483
Най-общо:епилация,кола маска,лазерна или фотоепилация.
Моите ги махам с епилатора.

точно така!
не е болка за умиране ако ги поддържаш няма да имаш проблем!

# 13
  • Мнения: 4 621
Аз ги махам с кола маска или епилатор Peace

# 14
  • Мнения: 8 917
Епилатор Peace Но най-добре козметик като начало Peace

Общи условия

Активация на акаунт