Как сте с чупките в кръста ?

  • 4 065
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 Я да си кажете кой какви танци умее и какви чупки в кръста ,ханша и бедрата най-му се отдават по обществените дискотечни,клубни или по нечий строго  домашен дансинг Mr. Green ( сиреч,малко частно домашно dance-парти  Laughing)

# 1
  • Мнения: 2 212
Вкъщи на домашна дискотека всякакви чупки ми се отдават и танци-манци каквито душа иска...ама на диско като ида не съм от най-разчупените, срам мЪ е Embarassed...а всъщност на диско не помня откога не съм ходила  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 937
Аз съм от задръстените...Стоя и гледам!
Ама едно хорце бих тропнала... Crazy

# 3
  • Мнения: 2 212
Вили се появи в ролята на моята будна съвест, хорца не умея никакви, даже и правото го изкривявам  Embarassed... както вика моя приятел - ако се хвана на хоро и ще го бутна   Crazy

# 4
  • Мнения: 2 550
И аз с хората съм зле  Laughing Само правото го умея....макар и да ми казаха, че го играя все едно ритам топка  Crossing Arms
Пусто, като се понапия имам желание да си треса циците като кючекиня, ама не мога и не мога да се науча  Confused

# 5
  • Мнения: 4 665

Пусто, като се понапия имам желание да си треса циците като кючекиня, ама не мога и не мога да се науча  Confused
Хахахахахаха, аз със циците се справих ама малката баница немога да вдяна как я въртят ония засукани моми по Планетата Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 6
  • Мнения: 46 434
Обичам да играя хора, другото не ме влече, безсмислено ми е  Tired

# 7
  • Мнения: 2 212
Е аз тез кючеци не ги играя, просто музика такава трудно бих понесла та камо ли и да играя, но иначе в другите залагам на импровизацията  Laughing Какво толкова ги гледате тия каки, карайте както ви идва отвътре  newsm68

# 8
  • Мнения: 2 550
Е аз тез кючеци не ги играя, просто музика такава трудно бих понесла та камо ли и да играя, но иначе в другите залагам на интерпретацията  Laughing Какво толкова ги гледате тия каки, карайте както ви идва отвътре  newsm68

ми, чи то алкохолът не прощава на музикалните предпочитания  Blush

# 9
  • Мнения: 4 665
Е аз тез кючеци не ги играя, просто музика такава трудно бих понесла та камо ли и да играя, но иначе в другите залагам на интерпретацията  Laughing Какво толкова ги гледате тия каки, карайте както ви идва отвътре  newsm68
Шегичка беше това Wink

# 10
  • Мнения: 2 212
Марче, както стана ясно от друга тема, аз Халкохол не потребявам  Mr. Green
в цитата "интерпретация" означава импровизация, просто професионално изкривяване

# 11
  • Мнения: 1 937
ester, чорапките ти са шарени като моите моливчета... Grinning
Ще го изправим пустото му право...
Атмосфера му трябва само...като се зажениш, например!  Party

# 12
  • Мнения: 4 473
Всичко тропам аз bowuu. Ама рядко пред непознати Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 212
ester, чорапките ти са шарени като моите моливчета... Grinning
Ще го изправим пустото му право...
Атмосфера му трябва само...като се зажениш, например!  Party

Вили  Hug Първо си помислих, че искаш да ме събуваш по чорапки и да се уча на хорце  Crazy hahaha После осъзнах какво казваш всъщност, наистина е така, като тези шарени чорапки при мен олицетворяват радостта от живота, жизнерадост, настроение, детското в мен и искам да ми е шарено просто, а не черно-бяло  Grinning

А за хорцата, наистина съм си казала, че до сватбата трябва да се науча поне на правото, инак - срамота  ooooh!

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хоро и ръченица не умея да тропам, няма алкохол, който да не накара да се кълча на чалга, но ако става дума за танци, минавам в категорията на "по-особените танци".
Предимно подскачам и се увивам. Най-добра съм в домашните танци, за радост на домочадието.  newsm68
Даже ме има заснета на кратко филмче, което жъне бурни овации. Който го е видял, никога няма да го забрави. Най-малкото, че после три дни го боли корема от смях.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт