Лъжете ли мъжете си понякога?

  • 3 737
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 149
Два пъти ми се наложи да го излъжа и него направих-дали не сгреших?Я сега си признайте мили мами,че да не ме гризе съвестта EmbarassedА дали го оценяват мъжете когато не ги лъжем?А дали не е по-добре и за двамата  еднао мъничко завойче от истината та да няма проблеми?Благодаря ви предварително  bouquetНадявам се -ще бъдете честни

# 1
  • Мнения: 1 149
Забравих да кажа че като бях  много честна си навлякох проблеми #Crazy

# 2
  • Мнения: 4 053
да,понякога,когато става въпрос за цени Confused
а иначе за нещо сериозно-още не ми се е налагало,ама знам ли за в бъдеще какво ще е newsm78

# 3
  • Мнения: 2 732
не съм го лъгала -по-добре истината в очите Thinking

# 4
  • Мнения: 46 488
За сериозни неща не бих излъгала ...
Лъгала съм го само веднъж за простора, който сринах, защото ме домързя да махна щипките от една дреха и я дръпнах, 2 перални простряни дрехи се овъргаляха по земята  Embarassed казах, че сам си е паднал  Whistling седмица по-късно си признах  Mr. Green

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
За фундаментални неща, разбирай изневяра примерно, не ми се е налагало да лъжа. Дребни всекидневни неща може и да са ме провокирали да поизлъжа, но щом не ги помня, значи наистина не са били от значение. Все повече се улавям, че живея клиширано, ама мъжът ми наистина е най- добрият ми приятел и с него споделям всичко...
А иначе съм за благородната лъжа  Mr. Green- по- добре излъжи, ако може да ти е мирна главата. Пък тя съвестта все някога трябва да заспи  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 35 911
Да...понякога  

# 7
  • Мнения: 313
Ако кажа, че никога не съм го правила със сигурност ще излъжа.  Whistling

# 8
  • Мнения: 4 546
за важни неща - не. за дреболии се случва

# 9
  • София
  • Мнения: 38 419
Послъгвам за цени... предимно. Мир да има. И разни глупости от миналото. Е то не е точно лъжа ами леко преиначаване на някоя стара история с цел да добие по-приемлив вид. Иначе гледам да нямам повод дори да го лъжа, защото той е толкова честен с мен, че после ми е съвестно.

# 10
  • Мнения: 188
Случва ми се, но така се чувствам спокойна, защото понякога така реагира че  #Crazy

# 11
  • София
  • Мнения: 3 421
 За важни неща не ми се е случвало, но за разни битови - да.
В повечето случаи кое колко струва, или си спестявам казването на нещо за да си осигуря спокойствие Mr. Green

# 12
  • Мнения: 8 505
Не.Не виждам смисъл да си товаря нервите с глупости.

# 13
  • Мнения: 1 059
за важни неща - не. за дреболии се случва
и при мен е така

# 14
  • Мнения: 4 621
За важни неща никога  не съм лъгала - не бих могла, защото винаги ще ме човърка нещо отвътре и ще се чувствам гузна Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт