Въпрос?

  • 2 678
  • 20
  •   1
Отговори
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Не знам точно какво заглавие да напиша   проблема е следния дъщеря ми е на почти 7 месеца без 5 дни  всичко започна от петък  първо помислих че има разстройство даже исках съвет от тук но май се оказа фалшива тревога после започна да кашля  заведох я в понеделник на лекар  изписани сироп Стодол, капки Фенистил и витамин С каза  че сме изкара ли някакъв вирус, но всичко е наред само гърлото е зачервено леко .  Днес пак ходихме, доктората каза че гърдите и са добре само гърлото е зачервени пак и ни изписа антибиотик Оспамокс понеже аз и обясних че кашлицата става по -влажна . Като се прибрахме на обед и почнахме да се храним дъщеря ми не можеше да си преглътне пюрето постоянно се задавяше и се наложи да го пасирам  , сега заспа обаче се закашля   на често . Това е първото боледуване на детето до сега от нищо не сме се оплаквали  притеснявам се и се чудя да направя ли втора консултация с друг доктор, не е  ли малка за антибиотик,  дали ще се оправи тази кашлица от това ? Абе с две думи уж не беше нещо сериозно само една  кашлица пък то какво стана .

# 1
  • София
  • Мнения: 2 967
Ако решиш да се консултираш с друг лекар, знай че никога няма да имаш доверие напълно на твоята докторка. Иначе, ако положението наистина е за антибиотик, по-добре го давай. Има моменти, в които не може без антибиотици.

# 2
  • Мнения: 108
Има ли температура бебето?

# 3
Ние до момента два пъти сме пили антибиотик, просто не можеше без него. Не се притеснявай, по-добре детето да се оправи, ако педиатърката ви е преценила, че има нужда от антибиотик - давай го.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 967
Ние до момента два пъти сме пили антибиотик, просто не можеше без него. Не се притеснявай, по-добре детето да се оправи, ако педиатърката ви е преценила, че има нужда от антибиотик - давай го.

И ние два пъти. един път за стафилококи и един път за вирус.

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Според мен детето го боли гърло, затова се "дави" като яде.
Аз имам горчив опит с болни гърла, пили сме антибиотици, да, само с тях си оправяме гърлата. Sad
Нищо не ти пречи да се консултираш и с друг лекар, разбира се.

# 6
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Няма температура

# 7
  • Мнения: 3 116
Аз го изкарах този вирус:
Започна с червено гърло и съвсем леко завишена температура, 3 дни. Мина този момент, но започна една страшна кашлица (влажна), след това започна носа и в един момент се оказа че инфекцията е тръгнала надолу. За щастие я хванахме преди да е станала беля, брохнит или пневмония ! И така накрая след 10 дни стигнах до антибиотици Sad

Да оздравявате бързо  Heart Eyes

# 8
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Исках да пиша по рано ама дето се влоши след това и майка му се разболя.
За първи път имах безсънни нощи с дъщеря ми защото тя по принцип   е кротко бебе и никога до сега не се будела през нощта по какъвто и да е бил повод
Детето имаше температура ,разстройство, повръща  и имаше ужасна кашлица, която леко по лека отминава.   
Не стигнах ме до антибиотик което ме радва, ама какви терзания имах в един момент, но важното е че всичко се оправи лека по лека.Сега сме добре, но наистина има вирус пазете си децата и самите вие защото след детето се разболяхме аз и майка ми. 
Благодаря на всички за подкрепата

# 9
  • Мнения: 1 116
Ние до момента два пъти сме пили антибиотик, просто не можеше без него...
И ние два пъти. един път за стафилококи и един път за вирус.
Я кажи какъв антибиотик пихте че да го препоръчвам и аз. 
 Wink

# 10
  • Мнения: 1 116
Противовирусни - Remantadin , Isoprinosine , Tamiflu , отделно има и за херпеси.Какво се мъчите с антибиотици.

# 11
  • Мнения: 1 942
Противовирусни - Remantadin , Isoprinosine , Tamiflu , отделно има и за херпеси.Какво се мъчите с антибиотици.

Ти нали беше "фармацеФтче"?  newsm78 Почна и лекарства да изписваш ей така по нета .....

# 12
  • Мнения: 1 116
Пиша противувурусните. Проблем ли виде ?! 
 hahaha

# 13
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
КОлко струва тамифлуто в Бг или имуновира ? newsm78

# 14
  • Мнения: 1 116
Сироп или капсули ?!

Общи условия

Активация на акаунт