Към мамите ползвали Chipolino Karoline 2004

  • 514
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Здравейте мами,мисля че тук е мястото да ви попитам.
Ще стане една година от както имаме такава количка,но така и не разбрах тези джаджи защо висят?Предполагам не е място за играчки,защото има отделно такова.Някой ако е открил за какво са,моля да ми каже



май не ми беше много за тук въпрасът,но ако кажете преместете ме.Благодаря

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 15:28 от Ivellina

# 1
  • Мнения: 5 228
Тези джаджи са, за да можеш да сгънеш и прибереш временно дъждобрана, без да го откачаш.

# 2
  • Мнения: 135
Тези джаджи са, за да можеш да сгънеш и прибереш временно дъждобрана, без да го откачаш.
ААА ето къде бил ключът за бараката  Hug

# 3
  • Мнения: 1 237
Да,точно за това са,като навиеш дъждобрана ,те да го придържат навит.

# 4
  • Мнения: 135
Да,точно за това са,като навиеш дъждобрана ,те да го придържат навит.
Да останем сухи и да видим дали е спряло нацяло да вали.
Ако не бяхте вие нямаше да се сетя за дъждобрана.Как ли не въртях сенникът....виждам,че нещо се захваща,но.....
Благодаря ви
а платът кадето се намира джоба,няма да стане моята работа да го махна за проветрение нали?.......Виждам че сте запознати...,че да ви питаммм
Явно не на всички колички се сваля

# 5
  • Мнения: 1 237
Моята количка е Каролина +,но плата не може да се маха,захванат е с нещо като болтчета.Но няколко пъти просто съм го повдигала върху поставката за чашките отгоре.Ама си  мисля,че като си е там пази повече сянка. Wink

# 6
  • Мнения: 135
Наистена е така,пази сянка.Просто исках да го махна за малко  Twisted Evil  Party

# 7
  • Мнения: 5 228
Аз имах същата количка за около 2 седмици доколкото си спомням, така че не съм особен експерт, обаче имам някакъв спомен, че можеше да се повдигне и да се закрепи с едни лепенки. Или греша?  newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт