Какви ваксини?

  • 619
  • 2
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 7 880
Моля, споделете какви ваксини са били на бебетата ви при раждането? Аз сега прочетох в здравната си книжка, че при раждането се бият за туберколоза и хепатит Б, а на нашия в обмената карта пише само туберколозната. Възможно ли е да не са му били тази за хепатита? Педиатърката която идва да ни види каза че трябва да бием за хепатит след 1 месец... може ли да не е видяла че не е бита първата в болницата?
Ох, и аз съм една паника... ама като знам на какъв хал ни е медицината се уплаших.

# 1
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Ваксината за хепатит Б е задължителна, веднага след раждането, заедно с тази за туберколоза във рамото. След един месец след раждането има втора имунизация за хепатит Б, и към 6м пак има реимонизация за хепатит Б. Те са задължителни бият се в крачето, не вярвам на твоето бебе да са пропуснали да сложат такава. В епикризата за изписване от родилното на теб и на бебето би трябвало да пише за двете поставени ваксини, дори мисля че те си имат серийнни номера които също се записват. Търси някъде в долния край на епикризата, преди подписите.

# 2
  • Germany
  • Мнения: 7 880
Mnogo ti blagodaria! Namerih ia!

Общи условия

Активация на акаунт