Ето ви снимки да се посмeeте :)

  • 2 129
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 940

Не са мои тези деца -изпратиха ми снимките на емаила със заглавието-"защо не трябва да оставяме децата си сами! Joy Joy Joy

# 1
  • Мнения: 7 430
Душици малки newsm62 newsm62

Лелее....какво ме чака ooooh!

# 2
  • Мнения: 826
Извод:Хора не оставяйте децата си сами!
Да няма после smile3511 newsm61
 smile3532

# 3
  • Мнения: 2 257
Важното е, че им светят очите на двете приятелчета от първата снимка Mr. Green... "След нас и потоп"....

# 4
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 2 825
Много са сладки  Party Party Party

# 6
  • Мнения: 7 914
Като им гледам щурите пламъчета в очите май няма значение, дали си в съседната стая или не! Mr. Green

# 7
  • Мнения: 11 313
Тези снимки ми припомниха случката с малката щерка на Хара и кутията с Нивеа. Направо беше култова.

# 8
  • Мнения: 1 033
 Joy
Горките родители, сигурно гоилям ужас са изживяли (особено тези на децата от първата снимка - пораженията:)
Вики, а ти се изгуби от темичката newsm78 Чакаме те да разкажеш как стес  Елла Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 128
     Ооооо,много са сладки,ама предсавете си какво и е било на майката,когато е видяла карнката на "живо и директно".Моята свеки ми разказва как другия и син излял5 литрово шише със зехтин в кухнята,докато тя се приготвяла да ходят на кръщанеи как "плувал" в сос.

# 10
  • Мнения: 11 313
     Ооооо,много са сладки,ама предсавете си какво и е било на майката,когато е видяла карнката на "живо и директно".Моята свеки ми разказва как другия и син излял5 литрово шише със зехтин в кухнята,докато тя се приготвяла да ходят на кръщанеи как "плувал" в сос.
Фрики, на мен ми се случи нещо подобно миналата седмица. Младежа търсел слънчево мляко и се беше омазал и по косата даже с олио и около него беше езерце.  Аз седнах на пода и не можех да се спра да се хиля

# 11
  • Мнения: 313
smile3505 smile3505 smile3505
Много са весели снимките, но не ми се мисли за пораженията. Да са живи и здрави малките пакостници !!

# 12
  • Германия
  • Мнения: 8 099
 Joy Joy Joy
Теи от първата снимка от сега са си избрали занаята  Laughing

# 13
  • Мнения: 3 098
 newsm62 newsm62 newsm62
Сега се смея,но първата ситуация(снимка)съм я изживяла.ДъЩеря ми беше с то4но този дяволит пламък в сините си о4и,който се вижда и ъ по_голямото дете,а аз се бях парализирала и не знаех да се смея или да беснея... Crazy

# 14
  • Мнения: 5 475
да са им живи и здрави родителите..да оправят след тях!  Crazy

 hahaha  Joy

Общи условия

Активация на акаунт