Трябва ми вита стълба-помощ!

  • 1 728
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Мили момичета,построихме си едно стайче.За да има топла връзка със съществуващата ни стара къща ми трябва прилична вита стълба.Но!Живея в Раднево и ми се ще да намеря някъде по-наблизо..Пловдивско-Бургаско-Шуменско...Помогнете с информация!

# 1
  • Мнения: 25 568
Мдам, ей го къде е Шумен! Не е толкова далече като Ст. Загора или Хасково... Laughing

ПП Може да се направи по поръчка. Wink

# 2
  • Мнения: 43
Вярно си на всяка манджа мерудия...Ако беше предложила и нещо по същество.....

# 3
  • Мнения: 2 274
   Потърси с Гугъл или в dir.bg  Peace! Аз търся майстори за ремонта в къщи и попаднах на сайта на една пловдивска фирма! Имаха много добри неща!

# 4
  • Мнения: 25 568
Вярно си на всяка манджа мерудия...Ако беше предложила и нещо по същество.....
Предложих ти! Laughing
Всеки дърводелец може да ти направи по поръчка каквато си искаш стълба - според мястото и обстановката. Все трябва да имате някакви дърводелци в Раднево...
За съжаление не познавам такива нито в Бургас, нито в Пловдив, нито в Шумен, за да те насоча. Peace

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
може и от метал.
Няма как на вече направено помещение да намериш готова вита стълба или ще бъде голям късмет.
В Мосю Бриколаж продават сгъваеми стъллби, не са вити, а се прибират в една камера на капака-между 400 и 600 лв струваха, май, но, мисля, е редно да си вземете размерите и да видите дали става.

Общи условия

Активация на акаунт