въпроси за стол за кола на PLAY

  • 1 051
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 327
здравейте! имам въпрос за ето този стол:


струва ми се, че при рамената е доста тясно разстоянието. ако имате наблюдения за минусите и плюсовете на този стол, моля ви да ги споделите

# 1
  • Мнения: 346
Ние сме с такъв стол, само че черен и смея да кажа, че това е една от най-сполучливите ми покупки  Hug Не е тесен, даже напротив - в сравнение с Чико, Нео Нато и много други е доста по-широк. Като гледам децата ни са на една възраст. Моя мъник се чувства перфектно и зимата (доста навлечен), и лятото в него. Пожелавам ти успех в избора
  bouquet

П.П.  И аз отидох с намерение да си купя този оранжевия или синия, но като си помислих този плюш как се поддържа и пере  Rolling Eyes ..и се спрях на класическото черно. пък и ми отива повече на салона на колата  dance

# 2
  • Мнения: 1 327
а лятото запарва ли ви?

# 3
  • Мнения: 346
Е ...малко. Аз се ядосвам, че като го купувах имаше бели памучни каъфи и не си купих, викам си "като дойде лятото"...Е лятото дойде, амам калъфи вече нямааааа smile3512

# 4
  • Мнения: 1 327
значи с пелена ще стане номера....

# 5
  • София
  • Мнения: 4 966
Това е от най-добрите столчета.
няма какво да му мислиш.
Ако имах възможност веднага бих си го взела...
та ние ще мислим вариант за около 300лв.Та да видим какво ще измислим.

# 6
  • Мнения: 346
значи с пелена ще стане номера....
Най-вероятно. Аз му слагам калъфка от възглавничка под главичката. То тези калъфи са и с цел да се запази тапицерията ан стола. ама ти ако си купиш този оранжевия  Flutter ще е нечовешко да го покриеш с калъф  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 327
аз го купих (оранжевия) преди да пусна темата. но понеже се притесних дали няма да и е тясно, затова питах... направи ми впечатление, че рамената и опират в стола..
а стола е много красив!

# 8
  • Мнения: X
може ли някой да каже сайт на PLAY  Praynig

# 9
  • Мнения: 99
В този форум имаше тема "Покажете количките си" и там някъде една от мамите беше качила линк към сайта на Play

# 10
# 11
# 12
  • Мнения: 2 723
Ами на мен не ми хареса. Адски масивен е и заема половината кола. Като седне детето краката ми се качват на главата ми. Да, много са красиви, ама не знам каква кола трябва да има човек, за да си вземе такъв стол.  Thinking

# 13
  • Мнения: 22 732
Нашият беше такъв.Сега сме с по-голям.Като цяло стола е доста удобен за детето,но като поотрасне ,около 3г започва да отеснява/поне моето дете е едро и му стана тясно/Краката му опираха в предната седалка,въпреки,че  беше дръпната максимално напред и постоянно се оплакваше,че му пречи.Затова му взех нов стол,въпреки,че този на Play е до 25 кг/или 27 беше???/Освен това винаги съм имала проблем с ръчката за пускане в легнало положение-страшно неудобна,никога не успявах да я натисна,докато съм в движение.Трябваше да сляза от колата,и да се мъча 3 мин,за да наглася позиция за сън.Новия модел на столчето са го подобрили в това отношение.Но за  бъдещето дете ще ги имам предвид тези неща.Освен това,когато детето поотрасне и започне да използва коланите на колата,долният колан се пада да минава   през корема,което не е желателно.Моето не е плюшено,но материята лесно се цапа и трудно се чисти.Пера го в пералнята,но доста се е захабило,а не е използвано много.Това е моето


А това е новото,което е доста по-добро.

# 14
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Az също съм с PLAY и съм много доволна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт