Равда

  • 8 340
  • 37
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Тази година ще ходим да почиваме в Равда. Кумувете ни, с които ще ходим, си резервирали места в някакво хотелче на пътя между Равда и Несебър. Ние не можахме да реагираме бързо с отпуските, които до последния момент не знаехме кога ще са и сега сме без резервации.  Twisted EvilЩе тръгваме така пък на място ще действаме. Ще съм благодарна, ако някой може да сподели пресен опит от летуване там, цени, плаж, заведения.

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Копирам си мнението за Равда от другата тема:

Току що се връщаме от Равда, последните 2 дена лепнахме някакъв вирус ли, що ли, един ден повръщане яко и разстройство, на другия само разстройство, малкия също е с разстройство, с нас имаше и друго семейство и тях не ги подмина кошмара. В аптеките масово е пълно с народ, който купуваше деган, ентерол, смекта  Confused
Плажа е отврат  Tired. Ходихме на Слънчев бряг на плаж обаче  Laughing
Заведенията ги бива, има много застроени красиви къщи и хотели

# 2
  • Мнения: 1 645
Какво мога да кажа за Равда - пълен отврат.
Изобщо не ни хареса.
Плажът - това е мястото което единствено ми хареса(обаче не знам как се казва),лошото е че от дъждовете ивицата стана прикалено тясна,и хавлиите са една до друга.
Иначе водата е чиста,няма водорасли, щипалки и тем подобни,и най много ми хареса ,че в началото е доста плитко и така малкият много се кефише като тичаше във водата.

Хубаво че Несебър е близко,иначе щяхме да пукнем от скука,а за детето да не говоря.Всеки тен ходихме до Несебър,2 пъти в Слънчев бряг и веднъж в Поморие.В Несебър има страхотен парк за децата със 3 големи площадки,къщички,полянки .........абе направо приказка.
Малкият страшно много се забавляваше там.

# 3
  • Мнения: 169
ОТ 5 ГОДИНИ ХОДЯ ТАМ НА МОРЕ ИМА НОВИ ХОТЕЛ4ЕТА СТРА6НО СИМПАТИ4НИ И 4ИСТИ4КИ АКО ПЛАЖА ТАМ НЕ ВИ ХАРЕСА НЕСЕБАР И СЛАН4ЕВИЯ БРЯГ СА ВИ НА КРА4КА  Е АКО МОЖЕ6 ДА СИ ПОЗВОЛИ6 ОТИДИ НАПРАВО В СЛАН4ЕВ БРЯГ АМА ТО СИ Е ВАПРОС НА ВКУС АЗ СИ ГО ХАРЕСВАМ СЕГА ПАК 6ТЕ ХОДЯ А 4АКАМ БЕБ4Е СЛЕД 4/5 МЕСЕЦА Sunglasses Grinning

# 4
  • Мнения: 125
Привет на вси4ки!!!!
Искам да попитам вси4ки,които това лято са били на Равда,да ми препоръ4ат
 квартири или по-евтини хотели???Благодаря!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 5
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Това лято още не съм била, но се подготви за липса на вода в часовете около 19. Миналото лято беше гадно, проблема и с капацитета на водоснабдяването на Несебър и Сл.бряг и едва ли са го оправили

# 6
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ние от 22.07 сме на Равда,давам ти линка на къмпинга,но няма свободни места на 11лв.до края на август.
         http://www.olnad.com/

# 7
  • Мнения: 4 362
Току що се връщаме от Несебър и решихме да минем през Равда защото много ни харесва,но миришеше ужасно много на тиня  Sick само предупреждение,страхотно е но мирише заради пороите които бяха наскоро

# 8
  • Мнения: 1 645
Това лято още не съм била, но се подготви за липса на вода в часовете около 19. Миналото лято беше гадно, проблема и с капацитета на водоснабдяването на Несебър и Сл.бряг и едва ли са го оправили

Преди 3 дни се върнахме от Равда, но проблеми с водата сме нямали Naughty
Бяхме тук;http://www.fantastiko-bg.com/bg/index.html

И сме невероятно доволни.Всичко е направено много хубаво и с мерак.
Бяхме в студио с 15 кв. тераса на цена - 50лв + закуска.
Нямам никакви забележки относно хотела.

# 9
  • Мнения: 2 196

[/quote]

Преди 3 дни се върнахме от Равда, но проблеми с водата сме нямали Naughty
Бяхме тук;http://www.fantastiko-bg.com/bg/index.html

И сме невероятно доволни.Всичко е направено много хубаво и с мерак.
Бяхме в студио с 15 кв. тераса на цена - 50лв + закуска.
Нямам никакви забележки относно хотела.
[/quote]
 
 doda,това цената за 1 човек ли е или за цялото студио?

# 10
  • Мнения: 1 645
Бианка ,това е цената за цялото студио.
Но ,до колкото разбрах след 15 юли ще стане 60лв.
В сайта им се вижда - лилавото студио.

# 11
  • Мнения: 2 196
Благодаря.  bouquet
Сега ще се обадя за резервация - много ми хареса това,което видях на сайта им. Party

# 12
  • Мнения: 1 209
Не се лъжи да отидеш на квартира в Равда. Има много прилични нови хотелчета. Ще потърся малко инфо и за тях, защото не им запомних имената и ще ти пиша на лични.

# 13
  • Мнения: 5 790
Предварително се извинявам се, че се намесвам в темата.
Някой да е ходил в хотел Кариби, за да каже отзиви?

# 14
  • Мнения: 67
 ние току що се връщаме от там,цените бяха по 10лв на човек преди 1.юли а сега вече по 15.,къщите за гости са нови и чисти.проблеми с водата нямахме но всъщност преварявахме за малката а за нас-минерална от супера.
чадърите са/бяха по 3лв на Аурелия и обезпаразтяваха пясъка...
така че сме доволи

Общи условия

Активация на акаунт