До ползващите Леокрема

  • 937
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 569
Купих си Леокрема Крио гела с охлаждащо действие,в кутията имаше и масажен диск с който всъщност се извършва охлаждането. Как точно правите масажа с диска, защото пише да е след нанасянето на крема, на мен ми е трудно.

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
С какво ти е по-трудно след като нанесеш крема?
Моят е редуциращият.

# 2
  • Мнения: 569
Пише да се прави масаж за около пет минути, но масажният диск е от плат с някаква течност вътре и ми е трудно да си масажирам кожата защото се хлъзга. Ще има ли ефект просто да си натискам и охлаждам кракака същевременно. Това ли имат предвид.

# 3
  • Мнения: 2 241
И аз ползвах същото миналата година - т.нар. диск (то не е точно диск, по-скоро ръкавица пълна с гел) се слага във фризера 10 - 15 минути преди да се масажираш. След това мажеш гела и масижараш с ръце докато попие и после изваждаш ръкавицата от фризера и прокарваш с нея по всички места, които си масажирала, това е за допълнително охлаждане. Пишеше мисля, че може да се редуват топли и студени масажи - за топъл загряваш ръкавицата за 10 секунди на микровълновата. Топлите масажи действат отпускащо на мускулатурата.

# 4
  • Мнения: 569
 
   Да и аз това правя, но малко трудно се прави масаж с тази ръкавица и като цяло ми се вижда ненужна, със същия успех ще си охладя краката с купчета лед в торбичка. Чак ме е яд че си взех точно този продукт на Леокрема, аз си помислих че е нещо кой знае какво а то най- обикновенна ръкавица, само да свърши гела и минавам на друго.

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз съм най-доволна от Липодрена, но гащите не струват.
А Крио гела за какво точно е?

# 6
  • Мнения: 293
не разбирам какъв проблем има - послушно се търкам с ръкавицата, бих очаквала да е по-релефна, но забелязвам даже ефект (нали има графика за 40 дни, ей, обичам ги тия графики Laughing, та ми остават още 10-тина дни.. но съм доволна и от резултата досега)

# 7
  • Русе
  • Мнения: 659
Аз съм най-доволна от Липодрена, но гащите не струват.
Аз също го ползвам и се увувам в домакинско прозрачно фолио. Гащите на втория ден се съдират

# 8
  • Мнения: 630
Момичета, ако знаете колко ми помогнахте.   bouquet
Сега обаче се чудя - освен крема за отслабване от серията Липодрена да си взема ли и ексфолиращия гел newsm78? Дали има смисъл?
И някой ползвал ли е антицелулитния гел би-фаза?

# 9
  • Мнения: 8
Ползвам антицелулитния гел би-фаза и съм много доволна. Кожата ми стана много гладка и нежна. Целулита като, че ли почти изчезна, може и да си въобразявам, но щом и мъжа ми го каза, значи е така - той е безкрайно обективен.  hahaha

# 10
  • Мнения: 293
.. но съм доволна и от резултата досега)

доволна ли съм писала?? видях се на по-добра светлина! Случайно, иначе си предпочитам моето огледало  Simple Smile Хм.. Да, отслабнала съм с 1.5 кг, стига ми, но целулита си стоиииии Cry И освен това правя упражения, не ям какво ли не.. (добре, де, от захар и сол не съм се лишила  Grinning )

# 11
  • Мнения: 164
Относно ексфолианта-кожата ми става мека,но сякаш не се измива добре и имам чувството,че си остава някак мазна.Не знам дали е само при мен.Ако някой го ползва нека сподели.
Също така използвам и лосиона им за бюст,а от него съм много доволна Peace
Сега смятам да си взема още нещо-май се спрях на крема за отслабване

Общи условия

Активация на акаунт